PLAN KOLĘD 2019/2020

 

Błogosławieństwo kolędowe niech stanie się szczególnym dotykiem miłości Boga, który kocha każdego człowieka i zaprasza go do pełni życia i szczęścia. Nawiedzanych przez kapłana w dniu kolędy zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 

Piątek – 27 grudzień 2019

Gzin nad szosą – od P. Śliwińskich do P. Greń i Raciniewo – ul. Bydgoska 33 – Leśniczówka (pojazd – g. 9.00)

Bruki Kokocka (pojazd – g. 9.00)

 

Sobota – 28 grudzień 2019

Błoto – od P. Marchlik do P. Zmuda (pojazd – g. 9.00)

Błoto – od. P. Kawałkowskich do P. Bednarek (pojazd – g. 9.00)

 

Niedziela – 29 grudzień 2019

Unisław – ul. Okólna (g. 13.30)

 

Poniedziałek – 30 grudnia 2019

Gzin Górny – od. P. Piotra Ciechackiego do P. Went (pojazd – g. 9.00)

Gzin Dolny – od. P. Fiałkowskich do P. Rogawskich (pojazd – g. 9.00)

 

Czwartek - 2 styczeń 2020

Stablewice – dom 5, 9, 15, 16 i blok 22 (pojazd – g. 15.00)

Stablewice – dom 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14 (pojazd – g. 15.00)

 

Piątek – 3 styczeń 2020

Unisław - ul. Rynkowa (g. 15.00)

Unisław - ul. Szymanowskiego (pojazd - g. 15.00)

 

Sobota – 4 styczeń 2020

Stablewice – numery domów 17, 18, 19, 20 i pałac (pojazd – g. 9.00)

Stablewice – bloki 21 i 31 (pojazd – g. 9.00)

 

Niedziela – 5 styczeń

Unisław – ul. Spokojna – od g. 13.30

 

Poniedziałek – 6 styczeń

Unisław – ul. Słowicza – od g. 13.30

 

Wtorek – 7 styczeń 2020

Raciniewo – ul. Długa – bloki (numery) 12, 13, 14, 16 (pojazd – g. 15.00)

Raciniewo – ul. Długa – od numerów 18 do 28 (pojazd – g. 15.00)

 

Środa – 8 styczeń 2020

Raciniewo – ul. Bydgoska od torów do bloku P.Finc i od dawnego przedszkola (pojazd od g. 15.00)

Raciniewo – bloki po lewej stronie – ul. Długa 3, 5, 7, 9 (pojazd –g. 15.00)

 

Czwartek – 9 styczeń 2020

Raciniewo – ul. Długa 1 (blok), domy przy szosie i na d torami

(ul. Bydgoska 6-12) i ul. Długa blok 2- (pojazd – g. 15.00)

Raciniewo – ul. Długa – blok 4 i 6 (pojazd – g. 15.00)

 

Piątek – 10 styczeń 2020

Unisław, ul. Chełmińska (nieparzyste) 27 – 67 – od. g. 15.00

Unisław, ul. Chełmińska 69 (blok) do bloku 77 – od. g. 15.00

 

Sobota – 11 styczeń 2020

Raciniewo – ul. Dębowa, Jesionowa i Modrzewiowa (pojazd – g. 9.00)

Głażewo (pojazd – g. 9.00)

 

Niedziela – 12 styczeń 2020

Unisław – ul. Podgórna – od. g. 13.30

 

Poniedziałek -13 styczeń 2020

Bruki Unisł. - od. P. Wilk do P. Podraza i droga na Gzin (pojazd g. 15.00)

Bruki Unisł. - od starej szkoły do P. Olszewskich (pojazd – g. 15.00)

 

Wtorek – 14 styczeń 2020

Bruki Unisł. Pod Górami – od P. Szulkowskich do P. Krawulskich i od

P. Kańczewskich do P. Trzcińskich (pojazd – g. 15.00)

Unisław, ul. Głażewska (pojazd – g. 15.00)

 

Środa – 15 styczeń 2020

Unisław – ul. Wiślana – numery nieparzyste (od. g. 15.00)

Unisław – ul. Wiślana – numery parzyste (od g. 15.00)

 

Czwartek – 16 styczeń 2020

Unisław – ul. Leśna i Chopina (od. g. 15.00)

Uniaław – ul. Reja i Miłosza (pojazd – g. 15.00)

 

Piątek – 17 styczeń 2020

Unisław, ul. Magazynowa i Słoneczna (pojazd – g. 15.00)

Unisław, ul. Dworcowa (pojazd – g. 15.00)

 

Sobota – 18 styczeń 2020

Bruki Unisł. - od P. Lewandowskich (od krzyża) w stronę P. Kociniewskich i od P. Brzozowskich do P. Barbary Haraszkiewicz (pojazd – g. 9.00)

Bruki Unisł. - od P. Waldemara Post, przy szosie do P. Zdanowicz (pojazd – g. 9.00)

 

Niedziela – 19 styczeń

Unisław – ul. Kolejowa i Prosta – pojazd od. g.13.30

 

Poniedziałek – 20 styczeń

Unisław, ul. Osiedlowa (numery nieparzyste) – pojazd od. g.15.00

Unisław, ul. Osiedlowa (numery parzyste) – pojazd od g. 15.00

 

Wtorek- 21 styczeń 2020

Unisław, ul. Kręta – od g. 15.00

Unisław, ul. Wiosenna, Hasińskiego, Kwiatowa – od. g. 15.00

 

Środa – 22 styczeń 2020

Unisław, ul. Zwirki i Wigury – domy za cukrownią (pojazd - g. 15.00)

Unisław, ul. Żwirki i Wigury – przy biurze plantacyjnym i dom przy przedszkolu (pojazd– g. 15.00)

 

Czwartek – 23 styczeń 2020

Unisław, ul. Chełmińska 48 - 80 (parzyste) i blok 76 (pojazd – g. 15.00)

Unisław, ul. Chełmińska – blok 74 i 78 (pojazd – g. 15.00)

 

Piątek – 24 styczeń 2020

Unisław, ul. Sienkiewicza (pojazd – g. 15.00)

Unisław, ul. Parkowa 1-17 i blok 29 – od g. 15.00

 

Sobota – 25 styczeń 2020

Gołoty – wieś – pojazd od g. 9.00

Gołoty – wybudowanie – od g. 9.00

 

Niedziela 26 styczeń 2020

Unisław, ul. Mickiewicza – od g. 13.30

 

Poniedziałek – 27 styczeń 2020

Unisław, ul. Grudziądzka – pojazd od g. 9.00

Unisław, ul. Rzemieślnicza – od g. 9.00

 

Wtorek 28 styczeń 2020

Unisław, ul. Toruńska 3 – 59 (nieparzyste) – pojazd od. 9.00

Unisław, ul. Toruńska – Grzybno + P. Startek, Szydłowscy, numery parzyste od Grzybna do numeru 2 – pojazd od g. 9.00

 

Środa 29 styczeń 2020

Unisław, ul. Lipowa numery nieparzyste (od nr 1) – od g. 9.00

Unisław, ul. Lipowa numery parzyste (od nr 2) – od g. 9.00

 

Czwartek 30 styczeń 2020

Unisław, ul. Szeroka – numery parzyste od numeru 2 – pojazd od g. 9.00

Unisław, ul. Szeroka – numery parzyste (od numeru 1), ul. Prusa, Kujota, Wyspiańskiego, Ratkowskiego – pojazd od g. 9.00

 

Piątek 31 styczeń 2020

Unisław, ul. Na Skarpę, Widokowa, Sportowa, Ogrodowa – Pra Dolina – pojazd od g. 9.00

Unisław, ul. Parkowa 18-25 (blok przy Przychodni, Policja), 22, 24 i Blok 31 – od g. 9.00

 

Sobota 1 luty 2020

Unisław, ul Chełmińska 1, 2(nr. nieparzyste-P. Tomczyk) do 14(P. Ulaszek) i nieparzyste do 3–23(P. Bryczkowscy) i ul. Sokola–pojazd od g. 9.00

Unisław, ul. Parkowa 33 i Chełmińska –nr. parzyste od 16 do 46–od g.9.00