Ogłoszenia parafialne na XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Niedziela, 02 Październik 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do 18.00, w niedzielę od godz.13.00 do 16.00. W tygodniu Różaniec dla wszystkich o godz.17.30.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 kolejne spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia w tym roku Sakramentu Bierzmowania.

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00

Ogłoszenia stałe wywieszone są w gablocie ogłoszeń.

We wtorek wsp. św. Franciszka z Asyżu, zak.

W środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Toruniu. Po Mszy św. wieczornej w salce spotkanie Żywego Różańca.

W czwartek wsp. Św. Faustyny Kowalskiej. Po Mszy św. wieczornej w salce spotkanie Grupy męskiej.

W Piątek wsp. NMP Różańcowej.

W pierwszy czwartek i piątek miesiąca od godz. 17.00 – 18.00 okazja do spowiedzi. W czwartek modlimy się o powołania do Służby Bożej w Kościele, w piątek wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy.

W sobotę na godz. 19.00 do kaplicy parafialnej zapraszamy na kolejne Uwielbienie.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na papieski fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Zapraszamy dzieci w wieku 4 – 7 lat na spotkania ze Słowem Bożym do wikariatki w każdą 4-tą sobotę miesiąca o godz. 10:00. Program spotkań i szczegóły podane są na plakacie.

Trwa zbiórka płodów rolnych na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Ofiarodawców prosimy o zgłoszenie się do ks. Proboszcza.

Od 7 – 9 października w Zamku Bierzgłowskim odbędą się Dni Formacyjne Akcji Katolickiej. Zapraszamy sympatyków A.K. i każdego chętnego do skorzystania (chociażby częściowego) z tych spotkań, by ożywić życie duchowe i społeczne. Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.

Za tydzień rozpoczynamy Misje parafialne, które przypadają raz na 10 lat. Program misji jest wywieszony w gablotach parafialnych, podany jest na plakatach, stronie internetowej parafii. W tym tygodniu Radni parafialni i Akcja Katolicka rozniosą do każdego domu zaproszenia na misje z podanym programem. Prosimy o zaznajomienie się z programem i wygospodarowanie czasu, by wziąć udział w tych spotkaniach. Serdecznie zapraszamy.

W tygodniu zmarli z Unisławia śp. Zbigniew Kałwak, Roman Bielawski, Krystyna Frank, Danuta Momot z Bruków Unisł. i Helena Murawska ze Stablewic.

Wszystkim życzymy mocy Ducha Świętego, siły, chęci i pełnego zaangażowania w Misje parafialne.