Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od g.7.30 do 18.00,w niedzielę od 13.00 do 16.00.

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

Kalendarz liturgiczny:

• we wtorek święto Roczn. Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – o godz. 17.00 Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie rodziców dzieci kl. III, w salce spotkanie Wspólnoty Rodzin „Betel”

- w środę wsp. św. Leona Wielkiego, pp. i dra Kła - po wieczornej Mszy św. zapraszamy do salki na wieczór pieśni patriotycznej

- w czwartek Św. Marcina z Tourus, bpa - modlimy się w intencji Bpa

Toruńskiego Wiesława w rocz. nominacji

W czwartek Narodowe Święto Niepodległości – Msza św. w intencji

Ojczyzny o godz. 10.30

- w piątek Św. Jozafata, bpa i męcz. - po Mszy św. wieczornej spotkanie Żywego Różańca

- w sobotę Św. Banedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męcz. Polski – o godz. 17.00 Różaniec Fatimski

Dziękujemy dorosłym, jak i dzieciom szkolnym, którzy włączyli się w zbiórkę darów dla dzieci z sierocińca w Kasisi w Zambii – Bóg zapłać.

W tygodniu zmarł śp. Ryszard Ciechacki z Gzina. Dobry Jezu…

Wszystkim życzymy otwartości na Ducha Świętego i coraz pełniejszego wchodzenia na drogę synodalną.