Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku od g.7.30 do 18.00 (we wtorek do g. 16.00),w niedzielę od 13.00 do 16.00.

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

W poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętychmamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. i świętowania. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 12.00. Po Mszy św. o godz. 10.30 procesja za zmarłych na cmentarzu przykościelnym. Msza św. o godz. 12.00 w kaplicy paraf., a po niej procesja na cmentarzach.

We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze św. z czytaniem wypominek za zmarłych o godz. 7.00, 10.00 i 16.00.

W związku z trwającą pandemią Stolica Apostolska rozszerza na cały listopad 2021 r. możliwość zyskiwania odpustów zupełnych za zmarłych, chorzy mogą je zyskiwać nawet w domu. Treść Dekretu Penitencjarii Apostolskiej i sposób zyskiwania odpustów podany jest w gablotach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

W czwartek wsp. Św. Karola Boromeusza, bpa. - modlimy się o powołania do Służby Bożej w Kościele.

W pierwszy czwartek i piątek miesiąca od godz. 17.00 – 18.00 okazja do spowiedzi. W sobotę po wieczornej Mszy św. do godz.20.00 Adoracja N.S.

W piątek na wioskach, w sobotę w Unisławiu od godz. 8.30 odwiedzimy chorych (ks. Paweł w piątek od godz. 10.30).

Dziękujemy dzieciom, które wykonały piękne różańce – można je obejrzeć na stoliku pod chórem.

Przypominamy o przestrzeganiu norm i zasad sanitarnych, zwłaszcza o noszeniu maseczek w przestrzeniach zamkniętych.

Przyszła niedziela jest Niedzielą modlitwy za Synod.

W tygodniu zmarła śp. Mariola Sobieraj z Unisławia.

Wszystkim życzymy dobrego czasu i wejścia na drogę synodalną.