XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

(Ogłoszenia parafialne – 2021.10.17)

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Światowy Tydzień Misyjny.

Zapraszamy do codziennej modlitwy w intencjach misji i na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do 18.00, w niedzielę od 13.00 do 16.00.

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

Różaniec w sobotę po Mszy św. wieczornej, w niedzielę o 15.30, w pozostałe dni tygodnia o 17.30.

W poniedziałek święto Św. Łukasza Ew. - Dzień modlitw w intencji Pracowników Służby Zdrowia – po Mszy św. wieczornej w salce spotkanie Wspólnoty męskiej.

W środę Św. Jana Kantego, prb. - po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci kl. III-ich.

W piątek Św. Jana Pawła II, gł. Patrona naszego województwa. Na terenie woj. kuj-pom. nie obowiązuje post piątkowy. O godz. 20.00 Apel Maryjny.

W każdy poniedziałek w godz. od 16.00 do 17.00 zapraszamy do Biblioteki Parafialnej.

We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Wspólnoty Betel.

Za tydzień kolekta na misje.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 (do godz. 20.00) na placu przy wikariatce skromny Piknik Św. Bartłomieja. W programie m.in. przekazanie wiaty od braci myśliwskiej na rzecz parafii, podziękowanie byłym radnym parafialnym za pracę na rzecz parafii.

Będzie muzyka, kiełbaski, bigos myśliwski, ciasto. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

W gablocie ogłoszeń mieści się m.in. Zaproszenie na Sympozjum Józefologiczne w Toruniu 23.10.2021 r.

W tygodniu zmarła śp. Grażyna Lisewska-Kałwak z Unisławia.

Wszystkim życzymy odwagi misyjnej w codziennym życiu.