Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w niedzielę od 13.00 do 16.00, od środy do piątku od godz. 7.30 do 18.00

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00 z wyjątkiem poniedziałku –

wieczorna o godz. 19.00 i wtorku – wieczorna o godz. 17.00.

Nabożeństwo czerwcowe w sobotę po wieczornej Mszy św., w niedzielę o godz. 15.45, w poniedziałek po rannej Mszy św., we wtorek o 16.45,

w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.45.

W czwartek Uroczystość Św. Jana Chrzciciela. Po wieczornej Mszy św. Nauki przedślubne.

W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i

katechetycznego. Na Mszę św. zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców,

nauczycieli i wychowawców. Kto nie może być na rannej Mszy św.

zapraszamy na wieczorną.

W przyszłą niedzielę 27 czerwca, w ramach Dni Unisławia, zapraszamy na Koncert muzyki chrześcijańskiej, który odbędzie się w kaplicy parafialnej o godz. 17.00 (wstęp wolny).

W gablocie ogłoszeń mieści się zaproszenie na uroczystość Matki Bożej Nieustającej pomocy – Patronki Diecezji Toruńskiej 27 czerwca b.r.

w Toruniu.

Jutro o godz. 18.45 witamy w naszej parafii Św. Rodzinę w

peregrynującym po Polsce cudownym Obrazie św. Rodziny z Kalisza

(Obraz przybywa z Parafii Grzybno). Program nawiedzenia podany w aktualnościach na stronie parafii.

W tygodniu zmarli: Patryk Janus z Unisławia i Alicja Klonowska

z Raciniewa. Dobry Jezu...