W dniu dzisiejszym Odpust ku czci Św. Rocha w Kijewie (Suma o godz. 12.00)

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w niedzielę od 13.00 do 16.00, od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

Nabożeństwo czerwcowe w sobotę po wieczornej Mszy św., w niedzielę o godz. 15.45, w pozostałe dni tygodnia z procesją na zakończenie

Adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 17.45.

We wtorek wsp. Św. Jadwigi Królowej.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – z ok.

uroczystości post nie obowiązuje; na Mszy św. wieczornej

poświęcenie wianków i ziół.

W sobotę wsp. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W środę po wieczornej Mszy św. Spotkanie Żywego Różańca.

W piątek na parkingu kościelnym będzie miała miejsce bezpłatna

mammografia. Bliższe informacje w gablocie ogłoszeń.

25-27 czerwca odbędzie się XI Piesza Pielgrzymka Śladami Męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Bliższe informacje w gablocie ogłoszeń.

21 i 22 czerwca będzie miła miejsce w naszej parafii Peregrynacja Obrazu Św. Rodziny z Kalisza. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy w intencji wszystkich rodzin.

W tym tygodniu odwiedzimy chorych z sakramentami od godz. 8.30 -

Ks. Marek w piątek na wioskach, w sobotę w Unisławiu; ks. Paweł wszystkich w sobotę.

W tygodniu zmarła śp. Monika Bruska z Unisławia i Zofia Rozwarska z Raciniewa. Dobry Jezu...