Dziś Niedziela Biblijna, która otwiera 13 Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

W ramach Narodowego czytania Pisma św. o godz. 14.00 w dniu dzisiejszym w kościele będzie miało miejsce czytanie Ewangelii wg św. Marka, które będzie transmitowane na Facebooku parafialnym.

 

Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00, w niedzielę od 13.00 do 16.00.

 

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

 

W tym tygodniu zapraszamy na Mszę św. z katechezą o godz. 18.00 rodziców dzieci komunijnych: we wtorek kl. 3 a, w środę kl. 3 b, w czwartek kl. 3 c + Bruki.

 

W środę Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczyna się spotkanie Akcji Katolickiej.

 

W piątek Uroczystość Św. Wojciecha, Bpa i Męcz., gł. patr. Polski – nie obowiązuje post piątkowy.

 

Od dzisiaj zachęcamy do obejrzenia w internecie premierowego filmu „Wyrok na niewinnych”. To historia najgłośniejszego i najbardziej brzemiennego w skutkach dramatu sądowego w dziejach. Głównym bohaterem jest dr Bernard Nathanson, zagorzały zwolennik legalizacji aborcji i aktywny uczestnik tamtej sprawy, który kilka lat później stał się obrońcą życia i autorem głośnego filmu „Niemy krzyk”. Film odsłania burzliwe kulisy procesu, który przesądził o legalizacji aborcji, oraz demaskuje metody, jakimi posłużyli się aktywiści aborcyjni chcący wywrzeć presję na sędziów. Film można zobaczyć w kinie internetowym pod adresem: www.RafaelKino.pl. Polecamy go szczególnie rodzicom i ich dorastającej młodzieży.

 

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają parafię modlitwami, cierpieniem, ofiarami na tacę i konto paraf.

 

W tygodniu zmarła śp. Cecylia Bajfus. Dobry Jezu...