Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00 (w piątek do 17.30), w niedzielę od 13.00 do 16.00.

Msze św. W tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

W dniu dzisiejszym Mszami św. rozpoczynamy Parafialne rekolekcje

wielkopostne. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Program rekolekcji...

Program rekolekcji wywieszony jest w gablotach ogłoszeń i podany na stronie internetowej parafii.

Chorych, którzy chcą skorzystać z posługi sakramentalnej prosimy do wtorku zgłosić. Odwiedzimy ich we wtorek od godz. 11.00.

W piątek o godz. 17.30 Droga krzyżowa dla wszystkich, poprzedzona

Koronką do Bożego miłosierdzia, po Mszy św. nauka przed chrztami

(chrzty w niedzielę o godz. 10.30).

W piątek Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP – Dzień modlitw

za mężczyzn i ojców oraz ich misji w Kościele, rodzinach i świecie.

Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00 – nie obowiązuje post piątkowy.

Tego dnia przypada Rocznica inauguracji pontyfikatu papieża Franciszka i imieniny Biskupa Pomocniczego Józefa.

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem

pasyjnym.

Za tydzień kolekta na remonty.

Z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka w dniach 19 – 25 marca trwa Tydzień Modlitw o Ochronę Życia. Zapraszamy w tych dniach na modlitwę 15 min. przed wieczorną Mszą św.

Pani Urszula Machaj, katechetka, Prezes POAK w uznaniu i podziękowaniu za działalność patriotyczną w czasie obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski z życzeniami wielu sił i dalszego zapału w służbie Bogu i Ojczyźnie z rąk Prezesa AK w Polsce otrzymała w Warszawie specjalne podziękowanie i wyróżnienie. Pani Urszuli i całej AK naszej parafii gratulujemy, dziękujemy za pracę, zaangażowanie i życzymy dalszego rozwoju. Pod chórem na tablicy ogłoszeń są małe migawki z pracy Akcji Katolickiej z ostatniego dziesięciolecia.