Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00, w niedzielę od godz.13.00 do 16.00. Msze św. w tygodniu o godz.7.00 i 18.00.

RORATY w tygodniu codziennie o godz. 7.00. Zapraszamy z lampionami. W czasie Adwentu w tygodniu przed każdą Mszą św. okazja do spowiedzi.

W poniedziałek święto Św. Andrzeja Ap. - modlimy się w int. ks. Bpa Andrzeja; w czwartek wsp. Św. Franciszka Ksawerego, prb.

W poniedziałek na zakończenia Adoracji N.S. o godz. 17.30 będzie miało miejsce nabożeństwo do Św. Józefa z Aktem oddania się mężczyzn pod Jego opiekę. Po nabożeństwie Msza św. Serdecznie zapraszamy (w sposób szczególny mężczyzn).

W pierwszy czwartek i piątek miesiąca od. godz. 17.00 do 18.00 spowiedź. W czwartek modlimy się o powołania do Służby Bożej w Kościele.

W piątek po wieczornej Mszy św. nauki przed chrztami (chrzty w sobotę o godz. 18.00).

W sobotę po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00 Adoracja N.S. z nabożeństwem pierwszosobotnim.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek dla Kościoła na Wschodzie.

Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w niecodziennych rekolekcjach, które rozpoczynają się w dniu dzisiejszym i które można odprawić w domu. Projekt ODDANIE 33 to 33 – dniowe Ogólnopolskie Rekolekcje, które przygotowują nas do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. To dobry sposób na przeżycie Adwentu w czasie pandemii. Bliższe informacje w gablotach ogłoszeń, w dzisiejszym numerze „Niedzieli” z płytą CD zawierającą skrócony zapis rekolekcji, bądź na stronie internetowej www.oddanie33.pl

Wspierając dzieła Caritas można nabywać po Mszach św.(w tygodniu również w biurze) świece na stół wigilijny. Za dobrowolną ofiarą można również nabyć opłatki wigilijne, gdyż nie dostarczamy ich do domu.

W związku z epidemią tradycyjna kolęda w tym roku nie będzie możliwa do zrealizowania. Jeśli jednak ktoś ma wielkie pragnienie skorzystania z wizyty duszpasterskiej, to indywidualnie prosimy to zgłosić do 13 grudnia w biurze parafialnym.

Wszystkim życzymy dobrego przeżycia Adwentu i otwarcia się na nowe życie, które przynosi Jezus.

Jak co roku pod patronatem Akcji Katolickiej organizujemy zbiórkę żywności i słodyczy na paczki świąteczne. Składamy je do kosza na stoliku.

W tygodniu odszedł do Pana śp. ks. Roman Grzona i śp. Zofia Raciniewska z Błot Dobry Jezu...