W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Światowy Tydzień Misyjny. Módlmy się w intencji dzieła ewangelizacji.

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do godz.18.00, w niedzielę od godz.13.00 do 16.00. Msze św. w tygodniu o godz.7.00 i 18.00. Przypominamy o obowiązku dystansu, zakrywania ust i nosa, zwłaszcza w świetle nowych obostrzeń i ograniczonej liczby wiernych w kościele.

Kalendarz liturgiczny:

We wtorek wsp. św. Jana Kantego; w czwartek Uroczystość Św. Jana Pawła II, głównego patrona naszego województwa.

Różaniec dla wszystkich codziennie o godz. 17.15, w niedzielę o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy do odmawiania różańca w kościele, bądź rodzinnie w domu.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. w salce nauki przedślubne.

Za tydzień kolekta na misje.

U ks. Pawła można odbierać zdjęcia z I Komunii św.

Katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się 21X w środę - dla rodziców dzieci z kl. 3B, w czwartek 22 X – dla rodziców dzieci z kl. 3 C, w piątek 23X – dla rodziców dzieci z kl. 3A i rodziców dzieci ze szkoły w Brukach. Początek katechezy z Eucharystią o godz. 18.00.

Ogłoszenia stałe wywieszone są w gablocie ogłoszeń. Mieści się tam również m.in. Prośba o wsparcie w formie elektronicznej dzieł miłosierdzia Papieża Franciszka i podziękowanie MIVA Polska za udział w Akcji Św. Krzysztof 2020.

W tym tygodniu odeszła do Domu Ojca: śp. Stanisława Wyrwas (lat 98) z Unisławia, . Dobry Jezu a nasz Panie…

Drogim parafianom i gościom życzymy wielkiej cierpliwości, wytrwałości, ducha misyjnego, chorym powrotu do zdrowia.