Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do godz.18.00, w niedzielę od godz.13.00 do 16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

Dziś w Dzień Migrantow i Uchodźców zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym po pożarze obozu uchodźców na wyspie Lesbos.

Kalendarz liturgiczny:

W poniedziałek wsp. Św. Wacława, męcz.; we wtorek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w środę wsp. Św. Hieronima, prb. i dra Kła, w czwartek wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dra Kła.; w piątek wsp. Świętych Aniołów Stróżów.

We wtorek Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczyna się formacyjne spotkanie Akcji Katolickiej.

W pierwszy czwartek i piątek miesiąca od godz. 17.00 do 18.00 spowiedź.

W czwartek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Różaniec dla wszystkich w czwartek (z modlitwą o powołania) i piątek o godz. 17.15, w sobotę po Mszy św. wieczornej podczas Adoracji N.S., która trwa do godz. 20.00, w niedzielę o godz. 15.30.

W tym tygodniu odwiedzimy chorych: ks. Proboszcz od. godz. 8.30 w piątek na wioskach, w sobotę w Unisławiu; ks. Paweł w sobotę od godz. 8.30 w Unisławiu, od godz. 11.00 na wioskach.

Ogłoszenia stałe wywieszone są w gablocie ogłoszeń.

W biurze parafialnym można składać wypominki za zmarłych i zamawiać intencje mszalne na 2021 r.

Biblioteka Parafialna czynna jest w poniedziałki od godz. 16.00 do 17.00. Serdecznie zapraszamy.

25 września na ekrany kin wchodzi film „Wojtyła. Śledztwo” przygotowany przez hiszpańskich twórców z ok. 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II. Film jest opowieścią o jednym z największych tytanów ducha i widz na długo pozostanie pod jego wrażeniem. Polecamy.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Panu Wójtowi, Gminie i pracownikom Gminy za zakup materiałów i dokończenie grodzenia nowego cmentarza.

W tym tygodniu odeszli do Domu Ojca: śp. Józefa Pawlak ze Stablewic,

l. 100 i Irena Burek z Unisławia, l. 84: Dobry Jezu a nasz Panie…

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego tygodnia.