Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do godz.18.00, w niedzielę od godz.13.00 do 16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i godz.18.00.

W Białym Tygodniu na Mszę św. wieczorną zapraszamy Dzieci Pierwszokomunijne z rodzicami.

W poniedziałek święto Św. Mateusza, Ap. i E. Po Mszy św. wieczornej w salce spotkanie Grupy męskiej. Zapraszamy wszystkich mężczyzn.

W środę wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prb.

W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 Msza św. w intencji pomordowanych w Raciniewskim lesie.

Za tydzień w Dzień Migrantow i Uchodźców zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym po pożarze obozu uchodźców na wyspie Lesbos.

Ogłoszenia stałe wywieszone są w gablocie ogłoszeń.

W biurze parafialnym można zamawiać intencje mszalne na 2021 r.

W tym tygodniu odeszli do Domu Ojca: śp. Jan Legieć z Raciniewa i Irena Gutowska z Unisławia: Dobry Jezu a nasz Panie…

W sobotę zapraszamy mężczyzn na Oblężenie Jasnej Góry. Jest to spotkanie formacyjne dla mężczyzn rozpoczyna się Eucharystią o godz. 18.00, dalsza część spotkania w ogrodzie przy wikariatce.

1. parafianom i gościom życzymy owocnej pracy w winnicy Pana.