Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do godz.18.00, w niedzielę od godz.13.00 do 16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i godz.18.00.

W tygodniu przeżywamy:

W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

We wtorek wspomnienie Najś. Maryi Panny Bolesnej.

W środę wspomnienie śśw. Korneliusza i Cypriana, bpa, męcz.

W Piątek święto św. Stanisława Kostki , zak. Patr. Polski

Ogłoszenia stałe wywieszone są w gablocie. Dodatkowo w tym tygodniu, dziś o godz. 15.15 Różaniec fatimski połączony z procesją a
w środę Apel Maryjny o godz. 20.30.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na godz. 18.00: Grupa A - w poniedziałek i w środę, grupa B - we wtorek i
w czwartek.

Dnia 18 września spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych o godz 16.00 grupa A a o godz 16.30 grupa B.

Dnia 20 września dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej
w dwóch turach na Mszy o godz. 10.30 grupa A (klasa IVa) i o 12.30 grupa B (klasa IVb, dzieci ze szkoły z Bruków i pozostałe). Prosimy bardzo, aby z racji sanitarnych, na te Eucharystie przychodziły jedynie rodziny dzieci.

Trwa zbiórka płodów rolnych dla naszego Seminarium Duchownego w Toruniu. Zainteresowanych ofiarodawców prosimy o zgłoszenie się do ks. Proboszcza.

26 września odbędzie się Oblężenie Jasnej Góry – Mężczyźni u Tronu Królowej. Organizowany jest wyjazd z Torunia. Bliższe informacje mieszczą się w gablocie ogłoszeń.

Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania zapraszamy
na spotkanie dziś na godz. 16.00.

W tym tygodniu odszedł do Domu Ojca śp. Piotr Stępień, polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie...

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego tygodnia.