Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do godz.18.00, w niedzielę od godz.13.00 do 16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i godz.18.00.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. w salce nauki przedślubne.

We wtorek święto Narodzenia NMP. Po Mszy św. rannej i wieczornej obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion.

W piątek od godz. 8.30 ks. Paweł odwiedzi chorych w Raciniewie, po wieczornej Mszy św. katecheza przed chrztami (chrzty w niedzielę o godz. 10.30).

W przyszłą niedzielę Kolekta na WSD.

Trwa zbiórka płodów rolnych dla naszego Seminarium Duchownego w Toruniu. Zainteresowanych ofiarodawców prosimy o zgłoszenie się do ks. Proboszcza.

26 września odbędzie się Oblężenie Jasnej Góry – Mężczyźni u Tronu Królowej. Organizowany jest wyjazd z Torunia. Bliższe informacje mieszczą się w gablocie ogłoszeń.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy adorowali Jezusa w Najśw. Sakramencie. Szczególne słowa wdzięczności tym, którzy czynią to codziennie.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na godz. 18.00: Grupa A 14 i 16 września, grupa B 15 i 17 września.

Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania zapraszamy w niedzielę 13 września na godz. 16.00.

W tygodniu zmarli śp. Genowefa Karłowska i Ewa Sulecka z Unisławia. Dobry Jezu…

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego tygodnia.