Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00, w niedzielę od godz.13.00 do 16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i godz.18.00.

W poniedziałekwsp. św. Jacka, prb.

We czwartek - wsp. św. Bernarda, opata i dra Kła

W piątek - wsp. św. Piusa, pp

Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu, przy wyjściu z kościoła można włączyć się w zbiórkę środków finansowych, które za pośrednictwem Caritas Polska, zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych.

Ogłoszenia stałe wywieszone są w gablocie ogłoszeń.

Zapraszamy na różaniec fatimski połączony z procesją w środę tj 19 sierpnia o godz 17.00.

W piątek po wieczornej Mszy katecheza chrzcielna.

Dożynki Gminno-Parafialne obchodzić będziemy w sobotę 22 sierpnia o godz. 14.00. Sołectwa prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych.

Przypominamy: W kościele i kaplicy do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult (Dz.U. z 2020 r., poz.1066 par. 16 ust.8).

Odpust parafialny św. Bartłomieja w tym roku przypada w niedzielę 30 sierpnia. W dniach od 28 - 29 sierpnia przeżywać będziemy dni skupienia przed odpustem.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej odbędzie się 1 września o godz. 18.30 w kościele.

Młodzież, która ukończyła szkołę podstawową, pragnąca rozpocząć przygotowanie do przyjęcia Sakramentu bierzmowania, zapraszamy na Eucharystię i spotkanie w dniu 6 września o godz. 16.00.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika „Niedziela”.

Życzymy dobrego tygodnia.