Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00. W niedzielę Adoracja od godz.13.00 do 16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i godz.18.00.

W środęwsp. św. Marty

W piątek wsp. św. Ignacego Loyoli, prb.

W sobotę wsp. święto św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dra Kła. Po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 Adoracja N.S.

W sobotę po południu i w przyszłą niedzielę w kościele można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli.

Ogłoszenia stałe wywieszone są w gablocie.

Przypominamy: „ W kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult (Dz.U. z 2020 r., poz.1066 par. 16 ust.8)”.

Chorych z sakramentami świętymi odwiedzimy 7 i 8 sierpnia.

W przyszłą niedzielę ok. godz. 18.30 przybywa do nas Grupa „Kociewie” Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Na nocleg pozostaje tylko 13 osób (łącznie z księżmi i klerykami) w pomieszczeniach parafialnych. Bliższe informacje w gablocie ogłoszeń.

Informacje o możliwości udziału w 42 Pieszej Pielgrzymce z Torunia na Jasną Górę można znaleźć na plakacie w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej: http://pielgrzymka.diecezjatorun.pl

Nie zapominajmy w czasie wakacyjnym o Bogu, o codziennej modlitwie, o niedzielnej Eucharystii, regularnej spowiedzi i świadectwie wiary.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika „Niedziela”.

Życzymy błogosławionego tygodnia.

W tygodniu odeszła do Domu Ojca: śp. Anna Łakomska z Unisławia. Polecajmy ją Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu … .