Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00. W niedzielę Adoracja od godz.13.00 do 16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i godz.18.00.

W środę - święto św. Maii Magdaleny

W czwartek - święto św. Brygidy Zak., Patr. Europy

W piątek - wspomnienie św. Kingi, dz.

W sobotę - święto św. Jakuba Starszego Ap.

W przyszłą niedzielę z racji wsp. św. Joachima i Anny, rodziców NMP – Dzień modlitw za rodziców, babcie, dziadków, najstarszych parafian, starców i emerytów.

Ogłoszenia stałe wywieszone są w gablocie. Dodatkowo w tym tygodniu:

• W dniach od 19-26 lipca przeżywamy XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W sobotę w po wieczornej Mszy św. na parkingu przy kościele obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej będzie można złożyć do puszek, ofiarę za szczęśliwie przejechane kilometry z przeznaczeniem dla misjonarzy na środki transportu.

Zapraszamy młodzież na wspólna inicjatywę realizowaną przez Parafię pw. Świętego Marcina Biskupa w Grążawach i Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Toruńskiej „Kotwica”: MŁODZIEŻOWĄ STREFĘ MOCY. GRĄŻAWY – 21 LIPCA 2020 (tj. wtorek). Plan spotkania wywieszony jest w gablocie ogłoszeń.

Trwają wakacje czas urlopów i wyjazdów. Nie zapominajmy w tym czasie o Bogu, o codziennej modlitwie, o niedzielnej Eucharystii i o świadectwie wiary.

Przypominamy również o właściwym i godnym stroju w Kościele.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika „Niedziela”.

Życzymy błogosławionego tygodnia.

W tygodniu odeszła do Domu Ojca: śp. Urszula Mendyka. Polecajmy ją Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu … .