Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00, w niedzielę od godz. 13.00 do 16.00.

Adorację N.S kończymy nabożeństwem czerwcowym, we wtorek połączonym z Modlitwą do Św. Bartłomieja, w piątek z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. w salce nauki przedślubne.

We wtorek o godz. 17.15 Różaniec, a po Mszy św. w salce spotkanie Wspólnoty Rodzin „Betel”.

W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela - o godz. 18.00 Odpust w Ostromecku.

W czwartek o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy na tę Mszę św. wszystkich uczniów z rodzicami, dyrektorów szkól z nauczycielami i katechetami, jak również personel wspomagający.

W sobotę Uroczystość NMP Nieustającej Pomocy, gł. Patronki naszej diecezji.

O godz. 20.00 Nowenna do MBNP z Apelem Maryjnym. Serdecznie zapraszamy.

Program diecezjalnych uroczystości mieści się w gablocie ogłoszeń.

2 lipca 2020 r. w Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu odbędzie się zawierzenie Św. Józefowi Narodu Polskiego i Kościoła w Polsce. Przygotowując się do tego historycznego wydarzenia od wtorku, w związku z zakończeniem Adoracji N.S. i Mszami św. wieczornymi, zapraszamy na Nowennę do Św. Józefa.

Wspierając dzieła misyjne, włączamy się w zbiórkę sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt można składać w piątek 26 czerwca na placu przy wikariatce.