Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00, w niedzielę od godz. 13.00 do 16.00.

Adorację N.S kończymy nabożeństwem czerwcowym z procesją eucharystyczną, we wtorek połączonym z Modlitwą do Św. Bartłomieja, w środę z Nowenną do MBNP, w piątek z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej.

We wtorek o godz. 17.15 Różaniec, a po Mszy św. w salce spotkanie Wspólnoty Rodzin „Betel”.

W środę wsp. Św. Alberta Chmielowskiego, zak.

W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa (post piątkowy nie obowiązuje). Za odmówienie Litanii do NSPJ z Aktem oddania można zyskać odpust zupełny. Po procesji błogosławieństwo wianków i ziół i

nauki przed chrztami (chrzty w niedzielę o godz. 10.30).

W sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP.

W gablocie ogłoszeń znajduje się m.in.: podziękowanie Zespołu Pomocy Kościołowi na Wschodzie za złożoną ofiarę w wys. 1063,25 zł., o X Pieszej Pielgrzymce Śladami Męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki, o Kursie dla fotografów i operatorów kamer na kościelnych uroczystościach liturgicznych.