Msze św. w tygodniu, z wyjątkiem czwartku, o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem czwartku, od godz. 7.30 do 18.00, w czwartek i niedzielę od godz. 13.00 do 16.00. W środę przerwa w adoracji od 16.00 do 16.45.

Adorację N.S kończymy nabożeństwem czerwcowym, we wtorek połączonym z Modlitwą do Św. Bartłomieja, w środę z Nowenną do MBNP, w piątek z Koronką do Bożego Miłosierdzia i procesją eucharystyczną. W sobotę nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną po Mszy św. wieczornej.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.45 nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną.

Dzisiejszą niedzielą kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.

 

W poniedziałek wsp. Św. Jadwigi Królowej, piątek Bł. Męczenników Antoniego Juliana Nowowiejskiego, bpa i Tow., w sobotę Św. Antoniego z Padwy, prb. i dra Kła.

W sobotę przypada rocznica święceń kapłańskich Bpa Andrzeja (1965).

 

W czwartek Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa. Mamy obowiązek świętowania i uczestniczenia we Mszy św. Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 16.00. Do południa po każdej Mszy św. procesja eucharystyczna dookoła kościoła. Procesję rozpoczynamy odczytaniem Ewangelii z poszczególnych czterech ołtarzy. Po południu na zakończenie Adoracji N.S. (trwa od godz. 13.00 do 16.00) odmówimy litanię do N.S.P.J., po niej procesja z N.S. i Msza św. Tylko w procesji na Sumie, tj. o godz. 10.30 idą feretrony, chorągwie i dziewczynki sypiące kwiatki. Prosimy o udekorowanie swoich domów, okien emblematami religijnymi i flagami. Publicznie przyznajemy się do Jezusa Chrystusa.

 

We wtorek o godz. 16.00 próba dziewczynek do sypania kwiatków w Boże Ciało, a po Mszy św. wieczornej w salce spotkanie Wspólnoty rodzin „Betel”.

 

W sobotę o godz. 19.00 w kaplicy parafialnej Mszą św. rozpoczyna się kolejny Wieczór uwielbienia. Serdecznie zapraszamy.

 

Nasza parafianka Aleksandra Jasińska z kl. VIA została laureatem Diecezjalnego Konkursu Biblijnego „Czytam Pismo św.” Serdecznie gratulujemy.

 

Drogim parafianom i gościom życzymy pokoju i radości.