Przeżywamy w dnu dzisiejszym Misyjny Dzień Chorych.

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00, w niedziele od godz. 13.00 do 16.00.

Adorację N.S kończymy nabożeństwem czerwcowym, we wtorek połączonym z Modlitwą do Św. Bartłomieja, w środę z Nowenną do MBNP, w piątek z Koronką do Bożego Miłosierdzia. W sobotę nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej.

 

Z tego względu, że nie ma już ograniczeń co do ilości wiernych na Mszach św. od przyszłej niedzieli kończymy transmisję Mszy św. przez Facebook parafialny.

Pamiętajmy o zachowywaniu odległości od siebie i maskach.

 

W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła – Diecezjalny Dzień Chorego.

O godz. 10.00 zapraszamy na Mszę św. chorych z opiekunami.

We wtorek o godz. 17.15 Różaniec. Zachęcamy do codziennego odmawiania Różańca w swoich domach.

W środę wsp. Św. Karola Lwangi i Tow., męcz. - o godz. 17.30 Godzinki, a po Mszy św. w kościele spotkanie Żywego Różańca. Na Mszy św. o godz. 18.00 podziękujemy za wieloletnią służbę naszemu organiście Panu Mieczysławowi.

W Pierwszy czwartek miesiąca w święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w Dzień Świętości Życia Kapłańskiego modlimy się o świętość życia kapłanów i o nowe powołania do Służby Bożej w Kościele –

od godz. 17.00 do 18.00 spowiedź.

W pierwszy piątek miesiąca we wsp. Św. Bonifacego, bpa i męcz. od. godz. 17.00 do 18.00 spowiedź.

W pierwszą sobotę miesiąca po wieczornej Mszy św. Adoracja N.S. do godz. 20.00.

Chorych odwiedzimy z sakramentami od godz. 8.30 w piątek na wioskach, w sobotę w Unisławiu. Tych, którzy ze względu na epidemię chcą jeszcze powstrzymać się w skorzystaniu z posługi sakramentalnej prosimy do czwartku zgłosić.

Wznawiamy działalność Biblioteki parafialnej, która jest czynna w czerwcu w poniedziałki od godz. 16.00 do 17.00. Serdecznie zapraszamy.

 

W przyszłą niedzielę kończy się czas Komunii św. wielkanocnej, która jest obowiązkowa, by nie zerwać więzi z Chrystusem.

 

W tygodniu zmarł śp. Mieczysław Błażejczyk z Unisławia. Dobry Jezu...