Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od g. 7.30 do 18.00, w niedziele od godz. 13.00 do 16.00.

Adorację N.S kończymy nabożeństwem majowym, we wtorek połączonym z Modlitwą do Św. Bartłomieja, w środę z Nowenną do MBNP, w piątek z Koronką do Bożego Miłosierdzia. W sobotę nabożeństwo majowe po Mszy św. wieczornej.

Msza św. niedzielna o godz. 10.30 jest transmitowana przez Facebook parafialny.

Wszystkich zachęcamy do codziennego odmawiania Różańca w swoich domach (nie ma transmisji medialnej).

 

W poniedziałek o godz. 17.00 w łączności z Apelem Obchód 100 rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II. Ze względu na ograniczenia ilości osób w kościele (do 50 osób) obchód będzie transmitowany przez Facebook parafialny. Spotkanie zakończymy o godz. 18.00 Mszą św. dziękczynną za osobę i życie Św. Jana Pawła II.

 

W poniedziałek, wtorek i środę po rannych Mszach św. i przed wieczornymi modlitwy błagalne o urodzaje i za kraje głodujące.

We wtorek o godz. 17.15 Różaniec.

W przyszłą Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 

Zachęcamy wiernych do korzystania z sakramentów świętych. Okazja do spowiedzi jest przed każdą Mszą św. Zachęcamy do codziennych Mszy św., gdyż w niedzielę ze względu na ograniczenia nie wszyscy mogą brać udział w kościele, tylko przez media. Nie można przyzwyczajać się do wyznawania wiary tylko wirtualnie. Cały czas trwa jeszcze czas Komunii św. wielkanocnej.

 

Wg najnowszych zarządzeń w naszym kościele może przebywać do 50-ciu osób. Bardzo prosimy o unikanie zgrupowań w kościele i zajmowanie wszystkich ławek, łącznie z chórem.

 

W tygodniu zmarli śp. Jerzy Sakwiński i Jerzy Koprowski z Unisławia. Dobry Jezu…

  1. życzymy wytrwałości, siły, zdrowia i pogody ducha.