Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od g. 7.30 do 18.00, w niedziele od godz. 13.00 do 16.00.

Adorację N.S kończymy nabożeństwem majowym, we wtorek połączonym z Modlitwą do Św. Bartłomieja, w środę z Nowenną do MBNP, w piątek z Koronką do Bożego Miłosierdzia. W sobotę nabożeństwo majowe po Mszy św. wieczornej.

Msza św. niedzielna o godz. 10.30 jest transmitowana przez Facebook parafialny, jak również codzienny Różaniec o godz. 20.30 - zachęcamy do duchowej łączności w swoich domach, rodzinach.

We wtorek o godz. 17.15 Różaniec.

W środę o godz. 17.00 Różaniec Fatimski.

W czwartek święto Św. Macieja Ap., w sobotę święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

Z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka czwartek 14 maja br. jest dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa.

  1. na zaproszenie Marszałka Województwa Kuj.-Pom., województwa któremu patronuje Św. Jan Paweł II, do wzięcia udziału w uroczystościach setnej rocznicy urodzin Świętego Papieża Polaka, za wskazaniem Bpa Wiesława Śmigla, cała nasza diecezja włącza się w te obchody. Program obchodów jest wywieszony w gablotach ogłoszeń i podany na stronie internetowej parafii. Wyrazem łączności w dziękczynieniu za dar życia Św. Jana Pawła II niech będą wizerunki Papieża umieszczone w oknach naszych domów i mieszkań od czwartku (14 maja) do poniedziałku (18 maja) oraz flagi papieskie i narodowe zawieszone na domach. 18 maja o godz. 12.00 we wszystkich kościołach naszej diecezji zabrzmią wszystkie dzwony, by oddać cześć św. Janowi Pawłowi II.

W naszej parafii, obchód setnej rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II, w łączności z Apelem Maryjnym, obchodzić będziemy w poniedziałek 18 maja w godzinie przychodzenia na świat Karola Wojtyły, tj. o godz. 17.00. Obchód będzie transmitowany przez Facebook parafialny, gdyż w kościele nie może być więcej niż 35 osób.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w tym trudnym czasie składają ofiary na rzecz remontów i potrzeb parafii. Za tydzień kolekta remontowa.

Zachęcamy wiernych do korzystania z sakramentów świętych. Okazja do spowiedzi jest przed każdą Mszą św. Zachęcamy do codziennych Mszy św., gdyż w niedzielę ze względu na ograniczenia nie wszyscy mogą brać udział w kościele, tylko przez media. Nie można przyzwyczajać się do wyznawania wiary tylko wirtualnie. Trwa czas Komunii św. wielkanocnej.

 

Życzymy wytrwałości, ufności w Panu i śmiałego praktykowania wiary.