Dziś Niedziela Biblijna, która rozpoczyna XII Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od g. 7.30 do 18.00, w niedziele od godz. 13.00 do 16.00.

 

Adorację N.S. kończymy we wtorek modlitwą do Św. Bartłomieja,

w środę Nowenną do MBNP, w piątek Koronką do Bożego Miłosierdzia.

 

Od 1 maja Adorację N.S kończymy modlitwami do Matki Bożej w ramach Nabożeństwa majowego.

 

Msza św. niedzielna o godz. 10.30 jest transmitowana przez Facebook parafialny, jak również codzienny Różaniec o godz. 20.30 - zachęcamy do duchowej łączności w swoich domach, rodzinach. W dniu dzisiejszym również będzie transmitowane na Facebooku parafialnym od godz. 13.30, podczas Adoracji N.S., w ramach Narodowego Czytania Pisma Św. czytanie Ew. wg Św. Mateusza. Zapraszamy przez media do włączenia się, z Pismem św. w ręku, w to czytanie, gdyż w kościele może być tylko 35 osób.

W środę święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, dz. i dra Kła, patronki Europy.

 

W pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.00 – 18.00 okazja do spowiedzi.

 

W sobotę przeniesiona z niedzieli Uroczystość NMP Królowej Polski – Dzień modlitw w int. polskiej emigracji. Msze św. o godz. 7.00, 10.00

(z Odnowieniem Milenijnego Aktu Oddania Polski) i 18.00; od godz. 17.00 - 18.00 Adoracja N.S. z Różańcem i okazją do spowiedzi.

 

W związku z epidemią Uroczystość I Komunii św. zostaje przeniesiona na niedzielę 20 września ob.r. Prosimy nie planować uroczystych przyjęć, gdyż nowy termin może również ulec zmianie, jeśli obecny stan będzie trwał dalej.

Przypominamy, iż chorych odwiedzamy w wypadku zagrożenia życia.

 

Życzymy wytrwałości i pokładania ufności w Panu i Jego miłosierdziu.