Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od g. 7.30 do 18.00, w niedziele od godz. 13.00 do 16.00.

Adorację N.S. kończymy we wtorek modlitwą do Św. Bartłomieja,

w środę Nowenną do MBNP, w piątek Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Msza św. niedzielna o godz. 10.30 jest transmitowana przez Facebook parafialny, jak również codzienny Różaniec o godz. 20.30 - zachęcamy do duchowej łączności w swoich domach, rodzinach.

Wg zarządzeń od poniedziałku 20 kwietnia w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m. kwadratowych, czyli w naszym kościele może być 35 osób.

W poniedziałek Rocznica prekonizacji Bpa Józefa (2000), a we wtorek Rocznica sakry Bpa Toruńskiego Wiesława (2012). Pamiętajmy w modlitwach o naszych biskupach.

W czwartek Uroczystość Św. Wojciecha, Bpa i Męcz., gł. patrona Polski. W sobotę święto Św. Marka Ew. - módlmy się o urodzaje.

Życzymy Wam, siostry i bracia, wytrwałości w przeżywaniu trudnego czasu, otwartości na Boże miłosierdzie, ludzkiej życzliwości i siły w świadczeniu miłości.