Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

 

Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od g. 7.30 do 18.00, w niedziele od

godz. 13.00 do 16.00.

 

W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Życia i Dzieła Duchowej Adopcji.

 

W związku z epidemią Rekolekcje szkolne i parafialne, jak również wszystkie nabożeństwa w tym Drogi krzyżowe i Gorzkie Żale są zawieszone. Zachęcamy do odprawiania ich w domach, w gronie rodzinnym. Każdego dnia o godz. 20.30 księża modlą się w kościele na Różańcu. Prosimy wiernych w duchowej łączności z kapłanami o odmawianie Różańca w swoich domach, rodzinach.

 

Osoby, które korzystają z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. , a więc osoby w podeszłym wieku, osoby z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temp., itp.), dzieci i młodzież szkolna oraz dorośli, którzy sprawują nad nimi bezpośrednią opiekę, jak również osoby, które czują obawę przed zarażeniem, wszyscy są zobowiązani do korzystania z Mszy św. przez media. Zachęcamy również do korzystania z rekolekcji przez media.

 

Przygotowując się do Zmartwychwstania Pańskiego zachęcamy już dziś do korzystania ze spowiedzi, gdyż nie będzie w tym roku roku spowiedzi z udziałem księży z dekanatu. By rozładować kolejki zapraszamy codziennie do spowiedzi przed Mszami św.

 

Dzięki życzliwości Telewizji Polskiej oraz dyspozycyjności Ojca Jacka Salija OP, TVP3 w pasmie ogólnopolskim nadawać będzie „Rekolekcje z dominikaninem Jackiem Salijem”. Nauki będą emitowane o godzinie 20.40 w dniach 25, 26 i 27 marca br. (środa, czwartek, piątek), zaraz po transmisji Mszy Świętej z Jasnej Góry. Długość poszczególnych odcinków przewidywana jest na 20 minut.


 

W tygodniu zmarł śp. Leszek Lewandowski z Unisławia. Dobry Jezu...