1. W tygodniu zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 18.00 i Adoracje N.S. - godziny stałych nabożeństw mieszczą się w gablotach ogłoszeń.
  2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 12.00 przed wystawionym N.S. odmówimy Litanię do NSPJ z Aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi (można zyskać odpust zupełny).
  3. W poniedziałek o godz. 17.00 Odpust w Nawrze.
  4. W poniedziałek po wieczornej Mszy św, w salce w wikariatce spotkanie Grupy męskiej, na które zapraszamy wszystkich mężczyzn.
  5. W każdy wtorek o godz. 18.40 w salce w wikariatce odbywa się spotkanie Wspólnoty Betel.
  6. W sobotę święto Św. Andrzeja Ap.
  7. Parafia Nawra z Parafią Unisław w dn. 04-13.08.2020 r. organizuje Pielgrzymkę do Medjugorie. Program w gablocie ogłoszeń. Zapisy w biurze parafialnym w Unisławiu. Koszt 1620 zł. od osoby.
  8. W tygodniu odeszła do Pana śp. Jadwiga Łakomska z Unisławia. Dobry Jezu...