1. W dniu dzisiejszym przeżywamy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach Św. zbiórka do puszek dla chrześcijan w Sudanie Południowym.
  2. Zapraszamy w tygodniu na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 i Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00 ( w niedzielę od 13.00 do 16.00)
  3. W poniedziałek wsp. Św. Marcina z Tours, bpa - Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.30, a o godz. 20.00 na Apel Patriotyczny (zamiast 16 listopada).
  4. We wtorek wsp. Św. Jozafata, bpa i męcz. - o godz. 17.15 Różaniec, a po Mszy św. w kościele spotkanie Żywego Różańca.
  5. W środę wsp. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męcz. Polski – o godz. 17.30 Godzinki i Nowenna do MBNP.
  6. W środę o godz. 18.30 spod kościoła wyjazd do Bydgoszczy do kina na film „Nieplanowane”. Zapisy w biurze (cena biletu z dojazdem 20 zł.). Biuro wieczorem w środę nieczynne.
  7. W piątek po wieczornej Mszy św. nauki przed chrztami. Chrzty w niedzielę o godz. 10.30.
  8. Włączamy się W II edycję akcji „Polak z sercem”, pilotowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Adresatami tej akcji są Polacy mieszkający na Białorusi i Ukrainie. W ramach akcji w dniach 11-24 listopada, zostanie przeprowadzona zbiórka żywności (z długim terminem ważności), środki chemiczne, gry planszowe, edukacyjne oraz zbiórka pieniędzy. Bliższe informacje w gablocie ogłoszeń.
  9. W tygodniu odszedł do Pana śp. Jan Kamiński z Unisławia i Barbara Purtak z Raciniewa. Dobry Jezu...
  10.