Adoracja N.S. w tygodniu od poniedziałku do środy od godz. 7.30 do 18.00, w czwartek do godz. 16.30.

Różaniec dla wszystkich od poniedziałku do środy o godz. 17.15, w czwartek podczas Marszu Wszystkich Świętych.

W poniedziałek święto Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

W pierwszy Piątek miesiąca Uroczystość Wszystkich Świętych. Mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Post piątkowy nie obowiązuje. Okazja do spowiedzi od poniedziałku do środy podczas różańca, w czwartek od godz. 16.00 do 16.30. Msze św. w piątek o godz. 7.30, 9.00, 10.30 (po niej procesja za zmarłych na cmentarzu przykościelnym) i o godz. 12.00 w kaplicy parafialnej (po niej procesja na cmentarzu nowym).

W pierwszą sobotę miesiąca Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Msze św. z czytaniem wypominek za zmarłych o godz. 7.00, 10.00 i na cmentarzu przykościelnym o 16.00 ( w razie niepogody w kościele). Od godz. 15.00 do 16.00 Adoracja pierwszosobotnia.

We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej, w środę Apostolstwa Dobrej Śmierci. W środę o godz. 17.15 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej.

Zapraszamy dnia 31 października na godz. 16.30 na Marsz i Bal Wszystkich Świętych. Początek marszu w kościele, następnie radosna procesja z relikwiami świętych ulicami Unisławia, która zakończy się balem w Gminnym Ośrodku Kultury. Na bal zaproszone są wszystkie dzieci wraz z opiekunami, które przebiorą się za ulubionego świętego.

W gablocie ogłoszeń mieści się m. in. informacja o Marszu Wszystkich Świętych w Toruniu 27.10.2019 r., projekcji w kinach od 1 listopada bardzo głośnego filmu „Nieplanowane”, pielgrzymce do Rumunii.

By pamięć była wciąż żywa

Zapraszamy na coroczną „Akcję Sprzątania Cmentarza i Miejsc Pamięci w Unisławiu”. Mile widziane wszystkie osoby chętne i zainteresowane pomocą w ocaleniu nagrobków od zapomnienia. Spotykamy się 29 października ( wtorek) o godz. 10.30 przy branie nowego cmentarza.

Organizatorzy: Gmina Unisław, Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu, Parafia Św. Bartłomieja w Unisławiu, Zarząd Koła Emerytów i Rencistów w Unisławiu.