W tygodniu zapraszamy na Adoracje N.S. Godziny Adoracji, Mszy św. i stałych nabożeństw wywieszone są w gablotach ogłoszeń.

Od 20-26 października przypada Światowy Tydzień Misyjny – zapraszamy do wspólnej modlitwy. Na zakończenie tygodnia w przyszłą niedzielę kolekta na misje.

We wtorek Uroczystość św. Jana Pawła II – głównego patrona naszego województwa.

Różaniec dla wszystkich od poniedziałku do piątku o godz. 17.15, w soboty po Mszy wieczornej, a w niedzielę o 15.30.

Dziś zapraszamy na koleiny Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie Eucharystią w kaplicy o godz. 17.30.

Zapraszamy dnia 31 października na godz. 16.30 na Marsz i Bal Wszystkich Świętych. Początek marszu w kościele, następnie radosna procesja z relikwiami świętych ulicami Unisławia, która zakończy się balem w Gminnym Ośrodku Kultury. Na bal zaproszone są wszystkie dzieci wraz z opiekunami, które przebiorą się za ulubionego świętego.

W biurze parafialnym można zamawiać intencje mszalne na 2020 r. i wypominki za zmarłych.