W tygodniu zapraszamy na Adoracje N.S. Godziny Adoracji, Mszy św. i stałych nabożeństw wywieszone są w gablotach ogłoszeń.

Z kalendarza liturgicznego: we wtorek wsp. św. Teresy od Jezusa, dz. i dra Kła; w środę św. Jadwigi Śląskiej; w czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz; w piątek święto św. Łukasza Ewangelisty (Dzień modlitw w int. Pracowników Służby Zdrowia).

Różaniec dla wszystkich od poniedziałku do piątku o godz. 17.15, w soboty po Mszy wieczornej, a w niedzielę o 15.30.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. w salce wikariatki kolejne spotkanie wspólnoty mężczyzn.

W środę na godz. 20.00 zapraszamy na Apel Maryjny, poświęcony szczególnie pamięci Św. Jana Pawła II.

W piątek po wieczornej Mszy św. nauka przed chrztami - Chrzty w niedzielę o godz. 10.30.

W sobotę o godz. 10.00 w salce wikariatki spotkanie Dzieci Bożych.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na remonty.

Dziś zbiórka do puszek na Fundusz Papieski Dzieło Nowego Tysiąclecia. Po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy wszystkich na spotkanie z Grupą misyjną, która była w Kasisi.

W biurze parafialnym można zamawiać intencje mszalne na 2020 r. i wypominki za zmarłych.

Organizujemy wyjazd do Chełmna na spotkanie misyjne w sobotę 19 października. Zapraszamy szczególnie dzieci misyjne i Żywy Różaniec. Wyjazd spod kościoła o godz. 9.00 - zapisy do czwartku u ks. proboszcza i katechetki Urszuli.

Msza św. z ok. Światowego Dnia Misyjnego kończąca obchody Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego w naszej diecezji będzie sprawowana pod przewodnictwem Ks. Bpa Wiesława w Toruńskiej Katedrze Św. Janów 20 października o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy.