W tygodniu zapraszamy na Adoracje N.S. Godziny Adoracji, Mszy św. i stałych nabożeństw wywieszone są w gablotach ogłoszeń.

W poniedziałek wsp. NMP Różańcowej. Po Mszy św. wieczornej w salce spotkanie Żywego Różańca. Wieczorem biuro parafialne będzie nieczynne.

Różaniec dla wszystkich od poniedziałku do piątku o godz. 17.15, w soboty po Mszy wieczornej, a w niedzielę o 15.30.

Zapraszamy rodziców dzieci komunijnych na spotkanie organizacyjne we wtorek po wieczornej Mszy św.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Papieski Dzieło Nowego Tysiąclecia. Po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy wszystkich na spotkanie z Grupą misyjną, która była w Kasisi.

W biurze parafialnym można zamawiać intencje mszalne na 2020 r. i wypominki za zmarłych.

Ponieważ wiele osób nie rozumie sprzeciwu wobec LGBT w przekonaniu, że nie należy nikomu odbierać prawa do indywidualnej ekspresji w sferze seksualności, nie dostrzegając zagrożeń płynących z towarzyszącej ideologii, proponujemy spojrzeć na dokumenty i fakty związane ze środowiskami LGBT. Zapraszamy do udziału w prelekcji na ten temat, którą poprowadzi red. Marcin Przeciszewski, redaktor naczelny Katolickiej Agencji Informacyjnej. Odbędzie się ona w najbliższy piątek 11 października o godz. 18.45 w Kaplicy Szkolnej przy parafii św. Józefa w Toruniu na Bielanach (ul. św. Józefa 23/35).

Duszpasterstwo Rodzin Kurii Diecezjalnej Toruńskiej informuje, iż 15 października 2019 r. o godz. 9.00 w kościele pw. Bł. Marii Karłowskiej w Toruniu przy ul. Konstytucji 3 Maja 52 (III Rubinkowo) zostanie odprawiona Msza św. obrzędowa związana z pogrzebem dzieci utraconych. Po Mszy św. w czasie ceremonii pogrzebowych na Centralnym Cmentarzu Komunalnym w Toruniu zostaną pogrzebane prochy dzieci, których poronienie stwierdzono w Szpitalu Wojewódzkim w Toruniu od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 r.

W tygodniu zmarł śp. Marian Woźny. Dobry Jezu...