W tygodniu zapraszamy na Adoracje N.S. Godziny Adoracji, Mszy św. i stałych nabożeństw wywieszone są w gablotach ogłoszeń.

Kalendarz liturgiczny:

• W poniedziałek wsp. Św. Pio z Pietrelciny, prb., w piątek Św. Wincentego a Paulo, prb., w sobotę Św. Wacława, męcz.
  • We wtorek od godz. 17.00 do 18.00 spowiedź dla bierzmowanych, świadków, rodzin i wszystkich chętnych. Po Mszy św. spotkanie ze świadkami bierzmowania.
  • W środę o godz. 18.00 Bierzmowanie naszej młodzieży. Zapraszamy na Mszę św. całą wspólnotę parafialną.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Odpust w Grzybnie, a o godz.14.00 w raciniewskim lesie przy Pomniku Msza św. za pomordowanych.

Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas.

W dniach 27-29 września zapraszamy chętnych parafian do Zamku Bierzgłowskiego na Dni Formacyjne organizowane przez Zarząd Diec. Akcji Katolickiej (Temat główny: Eucharystia, tajemnica wyznawania) – program w gablocie ogłoszeń.

W tygodniu zmarli śp. Józef Zając z Browiny, Piotr Zabłocki z Unisławia i Jarosław Dymon z Bruków Kok. Dobry Jezu...