1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy IX Tydzień wychowania przeżywany pod hasłem: „Nauczycielu, gdzie mieszkasz”. Zapraszamy na modlitwę w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.

2. W tygodniu zapraszamy na Adoracje N.S. Godziny Adoracji, Mszy św.
  3. i stałych nabożeństw, wywieszone są w gablotach ogłoszeń.
  4. W poniedziałek wsp. Św. Korneliusza, pp. i Cypriana, bpa, męcz. Po Mszy św. wieczornej w salce nauki przedślubne, a o godz. 20.00 zapraszamy na Apel Maryjny.
  5. W środę święto Św. Stanisława Kostki, zak., Patr. Polski – zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i wychowawców na wspólną modlitwę o godz. 18.00, a po Mszy św. konferencja dla rodziców dbających o chrześcijańskie wychowanie swoich dzieci.
  6. W piątek wsp. Św. Andrzeja Kim Taegon, prb., Pawła Chong Hasang i Tow., męcz.
  7. W sobotę święto Św. Mateusza, Ap i Ew. O g.10.00 zapraszamy do salki dzieci przedszkolne na Spotkanie „Dzieci Bożych”(bliższe inf. w gablocie ogłoszeń).
  8. W związku z Ogólnopolską Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę zapraszamy, zgodnie z prośbą naszego Ks. Biskupa, w sobotę o godz. 17.30 do kościoła na modlitwę różańcową w intencji małżeństw i rodzin.
  9. W gablocie ogłoszeń mieści się m. in. informacja o Pieszej Pielgrzymce Św. Stanisława Kostki z Torunia do Złejwsi Wielkiej w sobotę.
  10. W tygodniu zmarli śp. Renata Kornacka z Torunia, Irena Rulkowska z Unisławia (pogrzeb w pon. o g. 12.00) i Marta Witkowska (pogrzeb we wtorek o g. 11.00). Dobry Jezu...