Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 i 16.00 na parkingu przykościelnym obrzęd błogosławieństwa kierowców i poświęcenie pojazdów. Po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę za szczęśliwie przejechane kilometry z przeznaczeniem na środki transportu dla misjonarzy.

Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 18.00, w niedzielę od 13.00 do 16.00.

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

W poniedziałek wsp. Św. Marty.

We wtorek o godz. 17.00 Różaniec, a po Mszy św. w salce spotkanie Żywego Różańca.

W środę we wsp. Św. Ignacego Loyoli, prb. o godz. 17.30 Godzinki z Nowenną do MBNP,

W I-szy czwartek miesiąca we wsp. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dra Kła po południu i w piątek przez cały dzień w kościele można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli. Od godz. 17.30 – 18.00 spowiedź.

W I-szy piątek miesiąca od godz. 17.00 – 18.00 spowiedź.

W I-szą sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 Adoracja N.S.

W tym tygodniu odwiedzimy chorych z sakramentami od godz. 8.30: w piątek na wioskach, w sobotę w Unisławiu. W piątek i sobotę prosimy o pojazdy.

W piątek 2 sierpnia ok. godz. 19.00 przybywają do nas Pielgrzymi ze Starogardu Gd. Prosimy o udzielenie im schronienia pod swoim dachem za co serdecznie dziękujemy.

W miesiącu sierpniu zachęcamy do daru abstynencji od alkoholu w int. uzależnionych i do trzeźwości, która obowiązuje zawsze i wszystkich.