Zapraszamy na Adorację N.S. w poniedziałek od godz.7.30 go godz.10.00 !!! od wtorku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu: w poniedziałek o godz.7.00, 10.00 i o 18.00 od wtorku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00. W niedzielę zmiana porządku Mszy św. Nabożeństwa Czerwcowe o godz. 17.40 w sobotę po Mszy św. wieczornej w niedzielę o godz.15.40.

W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Misyjny Dzień Chorego.

We wtorek wsp. Św. Barnaby Apostoła. O godz.17.00 Różaniec w intencji Kościoła św.  

W środę wsp.  Bł. Męczenników Antoniego Juliana Nowowiejskiego, bpa i Tow,.  Po Mszy św. wieczornej w salce w wikariatce spotkanie formacyjne Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. 

W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Tego dnia pamiętajmy w modlitwie o wszystkich Kapłanach w sposób szczególny za kapłanów naszego dekanatu i Ks. Bp. Andrzeju Suskim z racji Jego święceń kapłańskich.    

W piątek wsp. Bł. Michała Kozala, bpa i męcz.  

W sobotę zapraszamy dzieci z klas IV Szkoły Podstawowej i innych chętnych do pieszej pielgrzymko-wycieczki do Trzebcza „Pośród pól i łąk”. Wyjście o godz.10.00 z placu  przy kościele z Unisławia, powrót autobusem.   

W niedziele Niedziela Trójcy Świętej. O godz.11.00 Msza św. Pierwszej Komunii św. Prosimy, aby umożliwić rodzicom i rodzinom dzieci z klas III-cich w swobodnym uczestnictwie w Eucharystii. Tego dnia pamiętajmy w sposób szczególnych w modlitwie o Ks. Bp. Józefie Szamockim z racji Jego rocznicy sakry biskupiej. Msze św. w niedziele o godz.7.30, 9.00, 11.00 (I Komunia św.), 16.00.

Za tydzień kolekta na remonty.  

16 czerwca o godz.15.00 wraz z Koronką do Bożego Miłosierdzia i Litanią do Serca Jezusowego Czuwanie Apelu Jasnogórskiego (wyjątkowo ze względu na I Komunię św. w naszej parafii).

17 i 19 czerwca o godz.17.00 w kościele próby dziewczynek sypiących kwiatki w czasie procesji Bożego Ciała.

20 czerwca przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Już dziś informujemy o przygotowaniu ołtarzy, procesji i o udekorowanie domów emblematami religijnymi.  Ołtarze na Boże Ciało wykonują:

I – przy odnawianym krzyżu obok kaplicy parafialnej na ul. Chełmińskiej – BŁOTO

II – u p. Kuczwalskiej przy ul. Lipowej – GOŁOTY

III – u p. Musiałów przy ul. Wiślanej – GŁAŻEWO

IV – dom po p. Marcie przy ul. Chełmińskiej – RACINIEWO