Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do czwartku od godz.7.30 do godz.16.00  w piątek od godz.7.30 do godz.18.00. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00.

Nabożeństwa Czerwcowe o godz. 17.40 w sobotę po Mszy św. wieczornej w niedzielę o godz.15.40.

Dziś XII Święto Dziękczynienia. Przed kościołem zbiórka na Świątynię Opatrzności Bożej.

W poniedziałek wspomnienie Św. Karola Lwangi i Tow., męcz.

We wtorek o godz.17.00 Różaniec w intencji Kościoła św.

Po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne dla Rodziców Dzieci klas III.

W środę wspomnienie Św. Bonifacego bpa i męcz. Po Mszy św. wieczornej w salce w wikariatce spotkanie formacyjne Członków Żywego Różańca.

W czwartek od godz.17.00 do godz.18.00 spowiedź pierwszoczwartkowa.

W piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną na wioskach –  ks. Jacek od godz.8.30, ks. Paweł od godz10.30.

Spowiedź pierwszopiatkowa od godz.17.00 do godz.18.00.

W sobotę wspomnienie Św. Jadwigi Królowej. Zapraszamy Wszystkich na wieczorną Eucharystię z odnowieniem sakramentu bierzmowania w formie liturgicznej celebracji.

W niedziele Zesłanie Ducha Świętego. Misyjny Dzień Chorego. O godz.12.00 Msza św. Rocznicy Pierwszej Komunii św.

W poniedziałek, wtorek i czwartek o godz.16.00 w kościele próby Dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

W środę o godz.16.00 w kościele próby dzieci klas IV Rocznicy Komunii św., oraz  w piątek od godz.17.00 spowiedź św. przed Rocznicą I Komunii Św. dla  Dzieci Rodziców i Rodziny.

W sobotę 8 czerwca Rodziców i Dzieci z klas IV po porannej Mszy św. o godz.7.30 zapraszamy do sprzątania i przygotowania na Uroczystości Rocznicowe.

9 czerwca 2019r. w Toruniu organizowany jest jak co roku MARSZ DLA ŻYCIA RODZINY o godz.12.30 Msza św. w Katedrze Św. Janów, o godz.14.00 początek Marszu - Rynek Staromiejski. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.

20 czerwca przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Już dziś informujemy o przygotowaniu ołtarzy, procesji i o udekorowanie domów emblematami religijnymi.

Ołtarze na Boże Ciało wykonują:

I – przy odnawianym krzyżu obok kaplicy parafialnej na ul. Chełmińskiej – BŁOTO

II – u p. Kuczwalskiej przy ul. Lipowej – GOŁOTY

III – u p. Musiałów przy ul. Wiślanej – GŁAŻEWO

IV – dom po p. Marcie przy ul. Chełmińskiej – RACINIEWO

Dziękujemy WSZYSTKIM dzięki, którym mogła odbyć się piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych do Nawry oraz uczestnikom, którzy nieśli wszystkie nasze intencje. Dziękujemy WSZYSTKIM uczestnikom i tym dzięki, którym mógł odbyć się wyjazd na Spotkanie Młodych do Lednicy. Bóg Zapłać!

W tygodniu do Domu Ojca z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli: śp. Filomena Klugowska, śp. Wanda Malinowska, śp. Edward Oszwaldowski.       Dobry Jezu… .