Zapraszamy na Adorację N.S. w poniedziałek, czwartek i piątek od godz.7.30 do godz.18.00, we wtorek i środę od godz.7.30 do godz.16.00. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00. Nabożeństwa majowe dla wszystkich – dzieci, młodzieży  i dorosłych o godz.17.30, w sobotę na zakończenie Mszy św. wieczornej w niedziele o godz.15.45.

Dziś III niedziela miesiąca kolekta przeznaczona jest na remonty.  

We wtorek o godz.17.00 Różaniec w intencji Kościoła św.  

W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z nabożeństwem majowym.  

W piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

W niedzielę o godz.7.30 procesja Wielkanocna. Tego dnia w naszych modlitwach pamiętajmy o naszych MAMACH.

W niedzielę 26 maja 2019r. zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych do Nawry. Wyjście spod kościoła w Unisławiu ok. godz.8.15, postój w Grzybnie ok. godz.9.00, dojście na Sumę odpustową w Nawrze na godz. 12.30, obiad, powrót przez Grzybno z odpoczynkiem i dojście do Unisławia ok. godz.16.00. Wszelkie pytania u ks. Jacka.

We wtorek i w środę o godz.16.00 w kościele próby dzieci klas IV Rocznicy Komunii św.

Dzieci z klas IV Szkoły Podstawowej Rocznicy I Komunii Świętej w sobotę wyjeżdżają na dziękczynną Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Gostyniu. Wyjazd o godz.6.30 z placu przy Kościele                 w Unisławiu. Są jeszcze wolne miejsca. Jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć do pielgrzymki to można zapisać się u Pani Katechetki Urszuli.  

Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły.       Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie www.darna100.pl”

Spotkanie osób wyjeżdżających na Pola Lednickie 1 czerwca odbędzie się w piątek 24 maja 2019r.  po Mszy św. wieczornej ok. godz.18.45.  

W minionym tygodniu do „Domu Ojca” odeszli: śp. Anna Musiał i śp. Tadeusz Maciaszek, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz.11.00. Dobry Jezu… .