Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00. Nabożeństwa majowe dla wszystkich – dzieci, młodzieży  i dorosłych na zakończenie Adoracji o godz.17.30, w sobotę na zakończenie Mszy św. wieczornej w niedziele o godz.15.45.

Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna do 18 maja kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele (o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do instytutów świeckich).

W poniedziałek o godz.17.00 Różaniec Fatimski po nim Nabożeństwo Majowe, następnie Procesja Fatimska.

We wtorek święto Św. Macieja, Apostoła.

W środę po Mszy św. spotkanie formacyjne Żywego Różańca w salce w wikariatce.

W czwartek święto Św. Andrzeja Boboli, prb. i męcz., patr. Polski. 

O godz.20.30 Apel Jasnogórski.

W piątek. o godz.18.00 Akcja Katolicka Mszą św. rozpocznie spotkanie formacyjne, po Eucharystii w salce katecheza.

W niedzielę o godz.16.00 procesja Wielkanocna. Za Tydzień kolekta na remonty.  

18 maja rozpocznie się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie www.darna100.pl”

Już dziś zapraszamy w niedzielę 26 maja 2019r. na pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych do Nawry. Wyjście spod kościoła w Unisławiu ok. godz.8.15, postój w Grzybnie ok. godz.9.00, dojście na Sumę odpustową w Nawrze na godz. 12.30, obiad, powrót przez Grzybno z odpoczynkiem i dojście do Unisławia ok. godz.16.00. Wszelkie pytania u ks. Jacka.

Zapraszamy młodzież na spotkanie na Polach Lednickich 1 czerwca 2019r., gdzie prowadzić nas będzie słowo: „Wiesz, że Cię Kocham”.  Zapisy i wszelkie informacje u ks. Jacka.

W minionym tygodniu do „Domu Ojca” odeszli: śp. Edward Wojnowski i śp. Krzysztof Wódecki.  Dobry Jezu… .