Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00. W niedzielę Adoracja N.S. od godz.13.00 do godz.15.45. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 i godz.18.00. Nabożeństwa majowe dla wszystkich – dzieci, młodzieży  i dorosłych na zakończenie Adoracji  o godz.17.30, w sobotę na zakończenie Mszy św. wieczornej w niedziele o godz.15.45.

Dziś Niedziela Biblijna, która rozpoczyna XI Tydzień Biblijny w haśle “Głosili ewangelię mocą Ducha Świętego”. Wspólne czytanie Ewangelii wg. Św. Jana odbędzie się dziś w Kaplicy parafialnej o godz.17.00. Przed kościołem odbywa się zbiórka do puszki na Radio Maryja.

W poniedziałek święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego.

We wtorek o godz.18.00 rozpocznie się spotkanie formacyjne i informacyjne dla Rodziców Dzieci klas IV Szkoły Podstawowej Rocznicy Pierwszej Komunii św. i Rodziców Dzieci klas III Szkoły Podstawowej przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

W środę uroczystość Św. Stanisława, Bpa i Męcz., gł. patr. Polski. W Ostromecku odpust parafialny ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Suma odpustowa o godz. 18.00.                                      Biuro parafialne wieczorem nieczynne.

W niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza i rozpoczniemy kwartalne dni modlitw  o powołania do służby w Kościele (o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do instytutów świeckich). O godz.12.00 procesja Wielkanocna.

W tygodniu ks. Paweł odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w piątek na wioskach od godz.10.30 i w sobotę w Unisławiu od godz. 8.30. Prosimy o pojazdy.

Duszpasterstwo Rolników Diecezji Toruńskiej zaprasza na „Patronalne święto Rolników św. Izydora” w dniu 12 maja 2019r. do Parafii pw. Opatrzności Bożej w Wapielsku. Szczegóły na plakacie  w gablocie ogłoszeń.

Zapraszamy na „Ogólnopolskie spotkanie Taize” w Grębocini, które odbędzie się 24-26 maja 2019r. Bliższe informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.

Zapraszamy młodzież chętną na spotkanie na Polach Lednickich 1 czerwca 2019r., gdzie prowadzić nas będzie słowo: „Wiesz, że Cię Kocham”.

Zapisy od wtorku u ks. Jacka.