Składamy serdeczne Bóg zapłać za świadectwo wiary biorącym udział w rekolekcjach, Triduum Paschalnym, zaangażowanym w przygotowanie Niedzieli Palmowej, Kaplicy czuwania, Grobu Pańskiego, kościoła, służbę, składane ofiary; tym, którzy włączyli się w zbiórkę żywności na paczki świąteczne dla rodzin i osób samotnych z naszej parafii; wszystkim, którzy wspierali dzieła misyjne przez włączenie się w jakikolwiek sposób w akcję „Palemka wielkanocna”, czy też zbiórki kaszki dla dzieci z Kasisi z Zambi. Bóg zapłać.

Zapraszamy na Msze św. w Oktawie wielkanocnej codziennie o godz. 7.00 i 18.00 oraz na Adorację N.S. od wtorku do piątku od godz. 7.30 do 18.00. Na zakończenie Adoracji w tym tygodniu Nowenna do Miłosierdzia Bożego przed Świętem Miłosierdzia w II Niedzielę Wielkanocy.

Dziś kolekta przeznaczona dla Bazyliki Katedralnej w Toruniu.

We wtorek o godz. 17.15 Różaniec w intencji parafii.

W środę o godz. 17.30 Godzinki z Nowenną do MBNP.

W piątek nie obowiązuje post piątkowy z racji oktawy wielkanocnej.

W sobotę święcenie pól.

1. Gzin przy figurze Pana Jezusa Frasobliwego – godz.10.00

2. Raciniewo przy figurze Matki Bożej – godz.10.15

3. Głażewo przy figurze Matki Bożej godz.10.30

4. Unisław ul. Toruńska przy figurze Matki Bożej – godz.10.45

5. Stablewice przy figurze Matki Bożej – godz.11.00

6. Gołoty przy Krzyżu – godz.11.15

7. Bruki Unisławskie przy Krzyżu – godz.11.15

8. Bruki Kokocka przy świetlicy – godz.11.45

9. Błoto przy Krzyżu – godz.12.00

W najbliższą Niedzielę Miłosierdzia o godz. 9.00 procesja wielkanocna, po niej Msza św. Przed kościołem odbywać się będzie zbiórka do puszek na cele dobroczynne.

Uroczystość Św. Wojciecha z racji Oktawy Wielkanocnej przeniesiona z 23.04 na 29.04.

Biuro parafialne wieczorem w środę i piątek nieczynne.

"Apel o wsparcie dla Katedry Notre-Dame"

Każdego z nas poruszył obraz płonącej katedry Notre-Dame w Paryżu. Nasz smutek jest tym większy, im większa jest miłość do naszych polskich katedr. Pragnąc wesprzeć Francuzów w odbudowie paryskiej katedry, Przewodniczący KEP wystosował apel do Polaków o włączenie się w pomoc, poprzez zbiórkę sms-ową oraz poprzez dobrowolne wpłaty na konto, począwszy od dzisiaj.

Wpłaty można dokonywać na konto:

Caritas Polska 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem ODBUDOWA oraz wysyłając SMS na nr 72052 o treści ODBUDOWA, koszt 2,46 z VAT.