Dziś o godz. 17.15 w salce kolejne spotkanie Kursu Alpha. Zapraszamy.

Adoracja N.S. od poniedziałku do piątku od g. 7.30 do 18.00, w niedzielę od g. 13.00 do 16.00.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00.

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

We wtorek o godz. 17.15 Różaniec.

W środę o godz. 17.30 Godzinki z Nowenną do MBNP.

W piątek o godz. 17.15 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o 17.30 Droga krzyżowa dla wszystkich. Po wieczornej Mszy św. nauki przed chrztami. W piątek Droga krzyżowa ulicami Torunia, zapraszamy – bliższe inf. w gablocie ogłoszeń.

W sobotę 18 Misterium Męki Pańskiej na Poznańskiej Cytadeli, a w niedzielę w Fordońskiej Dolinie Śmierci – informacje w gablocie ogłoszeń.

W tym tygodniu odwiedzimy chorych z sakramentami św.: w piątek na wioskach: ks. Jacek od g. 8.30, ks. Paweł od 10.45, w sobotę w Unisławiu od g. 8.30. W sobotę prosimy o pojazdy.

Za tydzień Niedziela Palmowa - do kościoła przychodzimy z palmami. O godz. 10.15 zbieramy się przed kościołem i po poświęceniu palm procesyjnie wchodzimy do kościoła na Mszę św. Tego dnia dzieci przynoszą do kościoła skarbonki wielkopostne i stawiają je przed

ołtarzem. Dzieci z Koła Misyjnego będą rozprowadzały wykonane przez siebie palemki (dochód na misje).

Za tydzień w łączności z kolektą w kopertach składamy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i kościoła, na paschał i inne rzeczy do Bożego Grobu.

Za tydzień w Niedzielę Palmową w Toruniu o godz. 14.00 Diecezjalne Spotkanie Młodzieży, zapraszamy – program w gablocie ogłoszeń.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy brali liczny udział w parafialnych i szkolnych rekolekcjach wielkopostnych. Tych, którzy je zaniedbali, polecajmy miłosierdziu Bożemu. Dziękujemy rodzicom, Dyrektorom szkół, nauczycielom, wychowawcom, katechetom i służbom mundurowym za pomoc w ich przeprowadzeniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę żywności do paczek świątecznych. We współpracy z GOPS-em utworzono 13 paczek.

W tygodniu zmarła śp. Barbara Gut z Unisławia. Dobry Jezu...