Dziś o godz. 17.15 w salce kolejne spotkanie Kursu Alpha. Zapraszamy.

Zapraszamy na Adorację N.S. od. godz. 7.30 do 18.00 od poniedziałku do piątku ( w piątek do godz. 17.30), w niedzielę od godz.13.00 do 16.00.

Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.

W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia oraz Dzieła Duchowej Adopcji. Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczyna się spotkanie rodziców dzieci z klas IV SP przygotowujących się do Rocznicy I Kom. św. - po Mszy św. katecheza wielkopostna i sprawy organizacyjne.

W poniedziałek przypada 27 Rocznica powstania Diecezji Toruńskiej. O godz. 17.00 w katedrze Świętych Janów w Toruniu zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem Abpa Salvatore Pennacchio, Nuncjusza Apostolskiego w Polsce. Na Mszy św. będzie możliwość przystąpienia do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek o godz. 17.15 Różaniec. Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczyna się spotkanie rodziców dzieci kl. III SP przygotowujących się do I Kom.

św. - po Mszy św. katecheza wielkopostna i sprawy organizacyjne.

W środę o godz. 17.30 Godzinki i Nowenna do MBNP. Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się spotkanie formacyjne A.K. i Ap.D.Śm. Po Mszy św. spotkania.

W piątek o godz. 17.15 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.30 Droga krzyżowa dla wszystkich.

W sobotę o godz. 10.30 w Parafii Św. Antoniego w Toruniu Wielkopostny Dzień Skupienia AK, na który zapraszamy również chętnych. Program w gablocie ogłoszeń.

W piątek i sobotę pod patronatem Caritas zbiórka żywności do paczek w sklepach Polo i ORPOD.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00.

W przyszłą niedzielę Mszami św. rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne. Prosimy, by nie zmarnować czasu rekolekcji.

Przez cały Wielki Post pod patronatem A.K. trwa zbiórka żywności do paczek świątecznych oraz kaszki dla dzieci z Kasisi -Zambia.

W tygodniu zmarła śp. Czesława Liczkowska z Unisławia. Dobry Jezu...