Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00, w niedzielę od godz. 13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00. Spowiedź św. w tygodniu 15 min. przed Mszą św. w niedziele podczas Eucharystii.

W poniedziałek zapraszamy Rodziców dzieci z klas IV Szkoły Podstawowej Rocznicy I Komunii Świętej na katechezę i spotkanie na godz.18.oo.

We wtorek o godz.17.15 Różaniec. Przed Mszą św. o godz.17.45 Litania do naszego patrona parafii św. Bartłomieja Apostoła; po Eucharystii uczczenie Jego relikwii.

Zapraszamy na godz.18.oo Rodziców dzieci klas III Szkoły Podstawowej przygotowujących się do I Komunii Świętej na spotkanie i katechezę.

W środę o godz.17.15 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz.17.50 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

O godz.18.oo Mszą Świętą rozpocznie się spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

Biuro parafialne po południu będzie nieczynne.

 W piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną na wioskach: ks. Jacek od godz.8.30, ks. Paweł od godz.10.30. Prosimy o pojazd.

Spowiedź pierwszopiątkowa od godz.17.00 do godz.18.00. Po Mszy św. wieczornej nauki przed chrztami (chrzty w sobotę na Eucharystii wieczornej).

W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną w Unisławiu od godz.8.30. Prosimy o pojazdy.

Po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem pierwszosobotnim do godz.20.00.

W niedzielę rozpoczniemy przygotowanie do Wielkiego Postu Adoracją Najświętszego Sakramentu w intencji ducha pokuty i przebłagania (dawne czterdziestogodzinne nabożeństwo).

Pragniemy już dziś poinformować naszych parafian o planowanej w lutym w przyszłym roku pielgrzymce do Ziemi Świętej. Chętnych do wspólnego nawiedzenia Ziemi Świętej, prosimy o zgłaszanie się do biura parafialnego, zakrystii lub do ks. Pawła.

 

Ogłoszenie o kursie ALFA.

Wszyscy mamy pytania – Czy jest w życiu coś więcej? Wszyscy mamy wątpliwości , wszyscy jesteśmy ciekawi. Jeśli i Ty masz w sobie pytania -czy jest w życiu coś więcej? To Zapraszamy cię na kurs Alpha, który rozpoczynamy w naszej parafii 3 marca o godz. 17.15 w salce w wikariatce. Przyjdź porozmawiajmy, zjedzmy coś dobrego, poznajmy się lepiej. Przed kościołem członkowie Wspólnoty Rodzin Betel będą rozdawać ulotki z zaproszeniem na Alpha.

Miejska Przychodnia Specjalistyczna w Toruniu w partnerstwie z Gastromedem zaprasza na spotkanie dotyczące profilaktyki raka jelita grubego dla osób od 5o-tego do 6o-tego roku życia. Spotkanie z lekarzem odbędzie się w czwartek 7 marca o godz.17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu. W trakcie spotkania będzie możliwość zapisania się na bezpłatne badanie kolonoskopowe. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatny zestaw edukacyjny.

Zachęcamy mieszkańców naszej parafii do przekazania 1% na podopiecznych Caritas Diecezji Toruńskiej. Dzięki tym środkom Caritas opłaca podopiecznym leczenie, zakup leków, turnusy rehabilitacyjne, kosztowne operacje i pomaga w szczególnych zdarzeniach losowych, np. Pogorzelcom czy osobom dotkniętymi kataklizmami pogodowymi. Aby przekazać 1% na ten cel, wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać nr KRS 0000225584

Zapraszamy w sobotę na godz.12.00 na halę sportową przy Zespole Szkół w Unisławiu na Dekanalne Rozgrywki Piłki Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza.

W sobotę przeżywaliśmy wspomnienie Bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, naszego błogosławionego w 20-lecie Jego beatyfikacji przez św. Jana Pawła II w Toruniu. Zachęcamy do zapoznania się albo przypomnienia z Jego biografią wywieszoną pod chórem ze zdjęciami.