Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00, w niedzielę od godz. 13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na remonty.

W poniedziałek zachęcamy do wzięcia udziału we Mszach św. w 3 rocznicę śmierci byłego proboszcza naszej parafii śp. Ks. kan. Romualda Nelkowskiego.

W każdy wtorek zapraszamy na spotkania Wspólnoty Rodzin " Betel" na godz. 19.00 w salce w wikariatce.

W piątek święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.

W sobotę wspomnienie Bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, prb. i męcz.

Pragniemy już dziś poinformować naszych parafian o planowanej w lutym w przyszłym roku pielgrzymce do Ziemi Świętej. Chętnych do wspólnego nawiedzenia Ziemi Świętej, prosimy o zgłaszanie się do biura parafialnego, zakrystii lub do ks. Pawła.

Zapraszamy na drugą już edycję Kursu Alfa, który rozpocznie się w naszej parafii 3 marca w niedzielę o godz. 17.15. Miejscem spotkań tym razem będzie salka w wikariatce. Zapisy na kurs w zakrystii lub pod numerem 505841540.

Młodzież, która poszukuje swojego miejsca w Kościele, zapraszamy na spotkania wspólnoty "Nowa Przestrzeń" w każdy poniedziałek na godz. 19.00. Bliższe informacje na Facebooku - Wspólnota młodzieżowa w Unisławiu " Nowa Przestrzeń".

Dzieci pragnące śpiewać w dziecięcej scholi parafialnej zapraszamy na próby w każdą sobotę na godz. 10.30 w salce w wikariatce.

Zachęcamy mieszkańców naszej parafii do przekazania 1% na podopiecznych Caritas Diecezji Toruńskiej. Dzięki tym środkom Caritas opłaca podopiecznym leczenie, zakup leków, turnusy rehabilitacyjne, kosztowne operacje i pomaga w szczególnych zdarzeniach losowych, np. Pogorzelcom czy osobom dotkniętymi kataklizmami pogodowymi. Aby przekazać 1% na ten cel, wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać nr KRS 0000225584

W tygodniu do Domu Ojca odeszli: śp. Franciszek Leśniak z Bruków, śp. Zdzisław Weiland z Unisławia, śp. Jan Raba z Unisławia, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz.11.00, śp. Teresa Bartkowiak z Unisławia, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.14.00. Dobry Jezu … .