Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00, w niedzielę od godz. 13.00 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00, w poniedziałek o godz.7.00, 12.00 (za chorych) i 18.00.

Dziś przed kościołem zbiórka do puszki na Radio Maryja.

W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes - Światowy Dzień chorego. Na Mszy św. o godz.12.00 będzie sprawowany obrzęd błogosławieństwa chorych. Prosimy o umożliwienie przybycia chorym, starszym i niepełnosprawnym na tę Eucharystię. Zapraszamy również rodziny osób chorych, pracowników służby zdrowia i wszystkich pragnących modlić się z chorymi i za chorych i za osoby starszych wiekiem.

Centralne Diecezjalne Uroczystości odbędą się w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Toruniu na Bielanach pod przewodnictwem J.E. Ks. Bp. Andrzeja Suskiego.

We wtorek Zarząd Diecezjalny i Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na Katolicki Klub Dyskusyjny, który poprowadzi prof. Dr hab. Mirosłąw Golon Dyrektor IPN w Gdańsku w temacie prelekcji "ANNA WALENTYNOWICZ Działaczka Solidarności". Zapraszamy o godz,18.45 po Mszy świętej w kaplicy przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Toruniu, ul.Świętej Faustyny 7.

W środę o godz.17.15 Różaniec Fatimski.

W czwartek święto Św. Cyryla Mnicha i Św. Metodego Bpa. Patronów Europy.

W piątek po Mszy świętej wieczornej w kościele nauki przed chrztem.

W sobotę zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz.20.30.

W niedzielę kolekta przeznaczona na remonty.

Zachęcamy mieszkańców naszej parafii do przekazania 1% na podopiecznych Caritas Diecezji Toruńskiej. Dzięki tym środkom Caritas opłaca podopiecznym leczenie, zakup leków, turnusy rehabilitacyjne, kosztowne operacje i pomaga w szczególnych zdarzeniach losowych, np. Pogorzelcom czy osobom dotkniętymi kataklizmami pogodowymi. Aby przekazać 1% na ten cel, wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać nr KRS 0000225584

16 czerwca 2019r. o godz.11.30 w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II będzie miał miejsce ogólnopolski Dzień Skupienia Apostolatu MARGARETKA. Wszystkich członków MARGARETEK zachęcamy do wzięcia udziału.

Zachęcamy do nabywania nowego numeru tygodnika niedziela i biuletynu Caritas „ŚWIADECTWO”.

W tygodniu do Domu Ojca odszed: Śp. Kazimierz Strzępek z Unisławia, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.11.00. Dobry Jezu … .