Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00 w niedzielę od godz.13.00 do godz.16.00.

Msze św. od poniedziałku do soboty o godz.7.00 i o godz.18.00.

W każdy poniedziałek zapraszamy do biblioteki parafialnej, gdzie można wypożyczyć ciekawą książkę, jak również w tym samym miejscu od godz.17.00 do godz.18.00 można zrobić odpis 1% na Radio Maryja.

Pamiętajmy tego dnia w naszych modlitwach o naszym ks. Proboszczu Marku z racji jego urodzin.

We wtorek wspomnienie Św. Agaty, dz. i męcz.

W środę wspomnienie Św. Pawła Miki i Tow., męcz. Po Mszy św. wieczornej w salce w wikariatce spotkanie formacyjne Żywego Różańca.

Rano biuro parafialne będzie nieczynne.

W czwartek spowiedź pierwszoczwartkowa od godz.17.00 do godz.18.00; o godz.17.30 nabożeństwo pierwszoczwartkowe, które przeprowadzi Służba Liturgiczna Ołtarza.

W niedzielę przed kościołem zbiórka do puszki na Radio Maryja.

Grupa Zielona Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zaprasza na zabawę pielgrzymkową pielgrzymów naszej grupy, która odbędzie się 16 lutego 2019r. o godz.18.30 w Nowej Wsi Królewskiej. Wszelkie informacje na grupie Grupy Zielonej na Facebooku.

W tygodniu odeszli do Domu Ojca: śp. Jerzy Klonowski z Raciniewa. Dobry Jezu… .