Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do 14.45, za tydzień w niedzielę od godz. 13.00 do godz.16.00.

Msze św. od poniedziałku do piątku o godz.7.00, a w sobotę o godz. 7.00 i o godz.18.00.

Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Obecna niedziela to Światowy Dzień Migranta.

Dziś po Mszy św. o godz.12.00 w Restauracji „Pod Żubrem” odbędzie się spotkanie opłatkowe dla Dorosłych z Ruchów, Wspólnot, Grup Modlitewnych i Muzycznych, Rad Parafialnych, Adorujących Najświętszy Sakrament i Wszystkich innych związanych z życiem parafii.

Dzisiaj nie ma Adoracji.

W poniedziałek wspomnienie Św. Agnieszki, dz. i męcz.

Pamiętajmy w modlitwie o naszych BABCIACH.

We wtorek modlitewnie obejmujmy naszych DZIADKÓW.

W czwartek wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i dra Kła.

W piątek święto Nawrócenia Św. Pawła, AP.

W sobotę wspomnienie Śśw. Biskupów Tymoteusza i Tytusa. Przeżywamy Dzień Islamu.

Biuro parafialne na czas kolęd po południu i w soboty przez cały dzień nieczynne.

Plan kolęd znajduje się na stronie internetowej naszej parafii w zakładce AKTUALNOŚCI oraz w gablotach ogłoszeń.

Fundacja Shalom zwróciła się do Konferencji Episkopatu Polski z prośbą o to, aby Kościół katolicki włączył się w akcję Płomień Pamięci, stanowiącą integralną część obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Jej twórcy proszą o zapalenie świecy w oknie, w niedzielę 27 stycznia br., o godz. 18:00. Inicjatywa kierowana jest do wszystkich ludzi dobrej woli, ma na celu z jednej strony uczczenie ofiar holokaustu, z drugiej zaś zwrócenie uwagi na postawę szacunku wobec każdego człowieka, miłości bliźniego, a także poważania należnego ludzkiemu życiu. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.

W tygodniu odeszli do Domu Ojca: śp. Jadwiga Stawska zd. Korzenecka z Unisławia. Dobry Jezu… .