Ogłoszenia parafialne na UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Niedziela, 25 Listopad 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Zapraszamy na Adorację N.S. od poniedziałku do piątku od godz.7.30 do godz.18.00 w niedzielę od godz. 13.30 do godz.16.00. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i o godz.18.00.

Dziś święto patronalne Akcji Katolickiej. Składamy wszystkim członkom Akcji Katolickiej naszej parafii najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych w posłudze swej działalności.

Dzisiejszej niedzieli na zakończenie Mszy św. o godz.10.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie litanii do Najśw. Serca Jezusowego z aktem poświecenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi (można uzyskać odpust zupełny).

O godz.12.00 przyjęcie do Liturgicznej Służby Ołtarza kandydatów na ministrantów.

Kolekta ubiegłej niedzieli przeznaczona na remonty wyniosła 6045zł 71gr.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie w plebanii Akcji Katolickiej.

Biuro parafialne wieczorem nieczynne.

W środę po Mszy św. wieczornej w salce w wikariatce spotkanie formacyjne Apostolstwa Dobrej Śmierci.

W czwartek o godz.19.00 w salce w wikariatce spotkanie młodzieży grypy „Vox Dei”.

W piątek święto Św. Andrzeja Ap. Pamiętajmy tego dnia w naszych modlitwach z racji imienin o naszym emerytowanym Ks. Bp. Andrzeju Suskim pierwszym Biskupie Diecezji Toruńskiej.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalna na wioskach; ks. Jacek od godz.8.30.

W piątek spotkanie Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej w salce parafialnej w wikariatce o godz.17.00.

W sobotę od godz.8.30 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych w Unisławiu. Prosimy o pojazdy. Po Mszy św. wieczornej do godz.20.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem pierwszosobotnim.

W przyszłą niedziele rozpoczynamy okres adwentu, radosny czas oczekiwania na przyjście Pana zarazem rozpoczynamy nowy rok liturgiczny pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”.

Przed kościołem w niedziele odbędzie się zbiórka do puszki na RADIO MARYJA.

W niedzielę po Mszy św. o godz.12.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

Wydział duszpasterski Kurii Diecezjalnej Toruńskiej oraz Bractwo św. Józefa Diecezji Toruńskiej zapraszają na Adwentowe Dni Skupienia dla Mężczyzn – rejon toruński 3 grudnia 2018r. w parafii św. Maksymiliana Kolbe. Program wywieszony w gablocie ogłoszeń.

Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria” z Bydgoszczy zaprasza na rekolekcje adwentowe pod hasłem „Gdy czekanie na dziecko boli…” dla małżeństw starających się o potomstwo. Rekolekcje odbędą się w Przysieku koło Torunia w dniach 8-9 grudnia 2018r.

2 grudnia w Zespole Szkół w Złejwsi Wielkiej w godz.8.30-15.00 odbędzie się akcja o nazwie „V Mikołajkowy Dzień Dawcy Szpiku połączony z poborem Krwi”. Wszelkie informacje bliższe w gablocie ogłoszeń.

W tygodniu do Domu Ojca odszedł: śp. Stefan Medoń z Unisławia. Dobry Jezu … .